Kullanıcı Yorumları

QL saç uzatıcı ve onarıcı serum hakkında olumlu ve olumsuz görüşleri incelediğimiz sayfamızda hoş geldiniz. Makalemizin içerisinde bulunan tüm bilgiler gerçek kullanıcılar tarafından yapılan tarafsız yorumlardan ibaret olup site yönetimi tarafından herhangi bir müdahale yapılmayarak hazırlanmıştır. Reklam rekabet kurumu ile Sağlık Bakanlığının denetimi ile alt yapısını hazırladığımız platformda sizde görüşlerinizi bildirebilir, alışverişlerinizde geçerli olacak %20 indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.

saç serumları hakkında en olumlu görüşler

QL hair care saç serumuyla yaşadığınız deneyimlerinizi diğer kullanıcılarımız ile paylaşarak size özel %30’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle, sizin eksperyansız sayesinde diğer kullanıcılarımız QL saç bakım serumunu satın almadan önce dikkat etmesi gereken hususları kolaylıkla öğrenmiş olacaktır.

Quality Life saç güçlendirici serumun pozitif yönlerinden ziyade yan etkilerinden de bahsedeceğiz. İçerisinde yer alan argan ve keratinin hassas saç köklerinde ortaya çıkardığı komplikasyonlardanda söz edeceğiz ve hangi tiplerinde kullanıldığı zaman fayda gösterdiği ile ile detaylı bilgilere sahip olacaksınız. Size uygun olmadığı takdirde kesinlikle ürünü satın almanız için yönlendirme ve pazarlama tekniği kullanılmayacaktır.

Kullanıcı yorumlarına geçmeden önce aklınıza takılan, arayıp da bulamadığınız içeriği ekranın sol alt kısmında bulunan canlı destek üzerinden uzman dermatoloji hekimlerimize sorabilirsiniz. Konunun uzmanı olan kompetan temsilcilerimiz her gün 7/24 kesintisiz hizmeti ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.

Şimdi o zaman dilerseniz gelin, eczanelerde en çok satılan QL hair saç güçlendirici bakım serumu hakkında merak edilen yorumları hep birlikte okuyalım.

QL Hair Saç Uzatıcı Serum Kullananların Yorumları | Tavsiye ve Öneriler

Quality Life hair care, argan ve keratin en etkili saç serumları arasında gösterilen ürünlerin başında geldiği için bir çok kullanıcı tarafından denenme fırsatı bulmuştur. Dermatolojik olarak etkisinin kanıtlanması da kullanıcıların gönül rahatlığı ile saçlarında kullanma fırsatını kazandırdığı için olumlu geri dönüşleri kısa süre içerisinde almaya başlıyoruz. Özellikle kadın müşterileri kitlemizin erkeklere %79 oranla fazla olması ürün incelemesinde ki hassasiyetimizi arttırmaktadır.

saç serumu kullananların yorumları

QL hair saç uzatıcı serumu kullanan kadınların %99’u Dieci, Revive, totex, morfose, Fitcare ve Uraw markalarına nazaran 5 kata kadar saçlarının daha hızlı uzadığını iddia etmektedirler. Takdir tamamen kullanıcılarımıza ait olsa da, başka bir firmanın ürününü karalayacak beyanlar içermeden görüşlerinizi bildirmenizi tavsiye ediyoruz. Hatta, sadece QL serum hakkında yorum bıkarak kendi ürünümüz üzerinden tetkik sonuçlarını yazmanızın daha sağlıklı olacağı görüşü içerisindeyiz.

Her ne kadar rakip markalarımızda olsa da kötü yorum bırakma gayreti içerisinde olmadığımızı belirtmek isteriz. Bizim gayemiz, Türkiye eczanelerinde ve online kişisel bakım mağazalarında satılan  en iyi saç uzatıcı serum markasını belirlemektir. Sattığımız bir ürün kullanıcıya %100 fayda sağlamıyorsa ve müşterimiz o üründen memnun kalmadıysa daha fazla mağduriyet yaşatmamak adına sitemizden ürünün satışını derhal kaldırıyoruz.

QL saç besleyici serumun 5 yıldır satışına devam etmemizin tek nedeni, ürünün kullanıcı deneyimlerinden %100 başarı sağlaması ve kendi kendine satış yapma potansiyeline sahip olmasıdır. Eczanelerde de satılan QL saç büyütücü serumun içeriği aponeurosis (destek tabakası) tabakasında ki bağ dokularını besleyerek hızlı saç uzamasına yardımcı olmaktadır. Ekstra keratin etken maddeside epidermis de ki ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu önler.

Dilerseniz şimdi gelin, ürünümüzün saç derisinde ki çalışması sistemi hakkında verdiğimiz kabataslak bilgileri kullanıcı deneyimlerimiz ile daha da pekiştirelim. Firmamızın ilk kuruluşundan bu yana gelen yorumlar arasında en çok etkileşim alanları hep birlikte okuyalım.

Esra Baş diyorki; Eczanelerde satılan en etkili saç uzatıcı serum Quality Life! : Saçlarımın yeterli beslenmediğini için kısa kaldığını düşündüğümden kök hücrelerimi güçlendirmek için ürün arayışı içerisine girmiştim. Önceliğim sağlık bakanlı onaylı ürünler olduğu için eczanelerde satılan saç uzatıcı serumlar hakkında bilgi toplamaya başladım. Forum sitelerinde ve e-ticaret mağazalarında en çok satılan ürünün QL hair care olduğunu gördüm. Quality Life serumunu kullanan kadınların %99’u düzenli uygulama sonrasında 5 kata kadar daha hızlı uzamaların meydana geldiği söylüyorlardı. Bu kadar yorum alan eczane serumunun kötü bir işleve sahip olmayacağını düşünerek bir kutu sipariş verdim. Kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanarak ürünü elime aldıktan sonra ödemesini gerçekleştirdim.

1 ayında sonunda ayna karşısına geçtiğim zaman gözle görülecek bir vaziyette saçlarımın daha gür uzadığını gördüm. Ayrıca keratin içeren QL serumun hızlı saç uzatma başarısının yanında yıpranmış bölgelerimi canlandırdığını söyleyebilirim. Günlük hayatımda kullandığınız zaman her sabah kuaförden yeni çıkmış gibi bir imaj veriyor ve gün boyu canlılığını hiç kaybetmiyor. Quality Life saç uzatan bitkisel serum ile yaşadığım bu deneyimden oldukça başarılı bir sonuç aldığım için mutlaka kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. [Yorum Görüntülenme 68571 – 45200 beğeni, 52 dislike]


Aysel Hanım dünyanın en hızlı saç uzatan formülünün QL hair serum olduğunu söylüyor!: Son bir yıl içerisinde bilinen en hızlı saç uzatma tekniklerinin tamamını uygulamama rağmen istediğim sonucu alamadım. Kozmetik kategorisinde harcadığım paranın yanı sıra hayallerimde beraberinde kayboldu. Bu konuyu artık uzman dermatologa sormam gerektiğini fark ettim ve randevu oluşturdum. Doktorum gerekli incelemeleri yaptıktan sonra laboratuvarda saç hücrelerimin örneklerini inceledi. Kalın tabakaya sahip olduğum için saçlarımın çabuk uzaması için QL serumun formülünün haricinden hiç bir ürünün işe yaramayacağını belirtti. Çünkü içerisinde yer alan argan, keratin ve bir çok yardımcı ham madde kök hücrelerime karşı savaşacak oranda kullanılan tek ilaç olduğunu söyledi.

QL saç uzatma serumu kullanıcı görseli

Dermatoloji uzmanımın önerisini dikkate alarak üç kutu QL serumundan eczaneye sipariş verdim. Eczacının söylediği kullanım talimatına riayet ederek akşam yatmadan önce baştan sona masaj yaparak saç diplerime uygulamaya başladım. 22 santim uzunluğunda olan saçım 7 günün sonunda 30 santimetre olarak mucizevi bir uzama sağladı. 28 günün sonunda ise belime kadar uzanan saçlarım 66 CM’yi geçti.[54122 Görüntülenme – 386532 beğeni, 36 dislike]


Dermatoloji Uzmanı Serpil Çakmak QL saç uzatan en iyi yağ QL argandır!; Google arama motorlarında yer alan sitelerin tamamında kök hücrelerini besleyen yağlardan bahsediliyor fakat kadınların saçını uzattığını iddia eden yoktur. Zeytin, badem, lavanta, hindistancevizi yağı sadece zayıf kök hücrelerini kalınlaştırarak ince tellerin dökülmesini önlemektedir. Aponeurosis tabakasının altına nüfuz etmediği için kemikle ayırlan hipodermis tabakasına emilimi gerçekleştirmemektedir. Bundan dolayı uygulanan işlemde sadece saçlarınızın dökülmesini engellenir ve kesinlike saç çıkarma gibi eylemini gerçekleştirmez.

QL hair argan yağı ise vitamin, mineral ve antioksidanlar açısında oldukça zengin bir üründür. Kafa tasınızın başından saç ucunuza kadar ana trigliseritler dilinoleoil-oleoil-gliserol % 12, dioleoil-linoleoil-gliserol% 15.5, palmitoil-oleoil-linolegil-gliserol,% 12.6, palmitoil-oleoil-linolegil-% 15.8 ve% 12.3’lük% 3’lük üç katyonlu bir bileşenleri sayesinde yumuşatarak hacim kazandırır. İnce yapısının sağladığı avantaj ile de saç teninin altına kadar emilim yaparak kök hücrelerini çoğaltır. Artan kök gözeleri iç tabakadan dışarıya doğru çıkma işlemine de yeni tip üreme adı verilir.

QL argan yağı serumunu kullananların 1 hafta içerisinde yeni kök hücreleri oluşmaya başlar ve dipten uca dolgunluğunu geri kazandırır. Üstelik, kullandığınız şampuandan veya losyonlardan meydana gelen kabarma ve elektriklenmeyi sakinleştirir. Dolgun, uzun ve parlak görünmesini sağlar. Ql argan yağı ile saçınızı beslerken hair vitamin complex tableti de ekstra olarak kullanabilirsiniz. [Görüntülenme Sayısı 27950 – 17300 beğeni, 11 dislike]


Tuğçe Başaran en etkili uzatıcı ve onarıcı QL serum hakkında dedi ki; Saç deri tabakasında ki cansız hücrelerin dışarıya atılması köklerin iyi beslenmesi için QL hair serum kullanıyorum. Güzellik merkezinde ki tüm müşterilerimin oldukça beğendiği bir saç bakım losyonudur. Parfüm esansını içermesinden dolayı muhteşem bir kokuya sahiptir. Saçlarımı yıkanmadan dışarıya çıktığım zamanlarda QL onarıcı serumu 1 dakika içerisinde uyguluyorum. Duştan yeni çıkmış hissiyat veriyor ve canlı görünmesini sağlıyor.

trednyol, hepsiburada saç serumu yorumları

QL temdit serumunu saçlarınızın sürekli uzaması için kullanmak istiyorsanız dip kısımlara, diri görünmesini istiyorsanız ise uç kısımlarına sürmeniz gerekmektedir. Bizzat size önerim saçlarınızın dipten olgunlaşması için uzatıcı özelliğini kullanmanızdan yana olacaktır. Baştan çıkan saçlarınız uzadığı zaman ilk gün ki canlılığını yıkamadığınız takdirde 72 saate kadar koruyacaktır. [Görüntülenme Sayısı 12444 – 8800 beğeni, 32 dislike]


Berk Hekimoğlu, 1 haftada en fazla saç çıkaran serum markasını açıklıyor! (kanıtlanmış): Sevgili arkadaşım Burak ile beraber Bioxcin ve Uraw kozmetiğin mavi serumunu kullanıyorduk. Gerçekten etkili oluyor fakat istediğimiz uzunlukta değil. Bundan dolayı tüm markaları tek tek satın alarak içlerinde ki en hızlı saç çıkarıcı serumu bulmaya karar verdik. Biraz masraflı olduğunu söyleyebilirim fakat sonunda doğru ürünü (QL’i) bulduk. 1 ay içerisinde 20 santime kadar uzatarak tüm rakiplerine açık ara fark atmıştır. İlk 7 günde ise bu rakam 8 CM, 14 günde ise 16 santimi bulmuştur.

Yorumları okuyun, sipariş verin

QL hair serum deneyimimizde gördüğümüz bu etkileri Sağlık Bakanlığına mail attığımızda ise bize , ”QL 30 ml. hair serum uzmanlarımız tarafından onaylanıp gerekli tüm testlerden başarı ile geçip bandrol alma hakkını kazanmıştır. Geri bildiriminiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Asistan Sinem.”şekilinde dönüş yapılmıştır. Etkisi klinik testler tarafından onaylı olduğunu görmemizde ürüne olan güvenimizi arttırmıştır. [Görüntülenme Adedi: 5640 – 2500 beğeni, 10 dislike]

  11 yorum

  1. Saç sırları sitesinde ki reklamlarınızdan görerek satın aldığım bir üründür. Saçlarımın ince telli olmasından dolayı aşırı derecede kırılma yaşıyordum ve yüksek ısılarda çok kötü bir görünüm kazandığı için besleyici olarak kullanmayı düşündüm. Sitenizden sipariş verdiğim 3 kutu QL hair serum, saat 16.00’da sipariş vermeme rağmen aynı gün içerisinde gönderildi, hızınız için teşekkür ederim. Etkisi de ürünün elime ulaşması kadar hızlıydı diyebilirim. İlk kullanımdan itibaren saçlarımı direk yumuşatarak canlı bir görünüm kazandırdı. Gün boyu saçlarım sanki yeni yıkanmış gibi ışıl ışıl parlıyordu. Ürününüzden çok memnun kaldığım bittiği zaman tekrar sipariş vereceğim. <3

  2. 45 günlük QL saç uzatma serumu deneyimlerimi açıklıyorum.
   10 günün sonunda saç diplerime tamamen yedirerek kullandım ve saçım 2 santim uzadı.
   30 günün sonunda yaptığım ölçüm sonucunda 5 cm olduğunu tespit ettim.
   45 günün bitiminde ise saçım 20 santimden 28 santimetreye kadar uzadığını gördüm.

   Bu süre zarfında kullandığım at kuyruğu collagen şampuan ile takviye yaptığımı bildirmek istiyorum. Bunun yanı sıra saçlarımı günde 3 defa 5 dakika boyunca tarıyor, düzleşmesini sağlıyordum. Bu tekniği blog yazarı Aslıhan Özkan’dan görmüştüm. Doğal yollar hızlı saç uzatmak için başarılı bir sonuç olduğunu gördüm. Denemenizde yarar var kızlar.

  3. 1 ayda hızlı ve sağlıklı saç uzatmak için ideal ürünlerin üstünde olan bir ürün. Fiyat ve performans açısından tamamen kullanıcı odaklı olduğunu söyleyebilirim. Aynı içerikli serumu Davines’te veya Kerastase’den aldığım zaman minimum 300 TL ödemem gerekiyor. Markaya boşuna yatırım yapmayın paranıza yazık. Quality Life isteklerinizi çok rahat bir şekilde karşılar.

  4. Kızlar saç açıcılardan dolayı yıpranan, çalı gibi olan saçınızı anında düzleştirdi. İnstagram fenomeni Rojda Sarıkya’nın tavsiye ile almıştım. Şu ana kadar 7 defa kullanmışımdır ve eski saçım ile arasında çok büyük farkla var. Görsel atabilme şansım olsaydı kesinlikle öncesi ve sonrasını sizlerle paylaşırdım. Hiç düşünmeden alın müdavimi olacaksınızzz!!!

  5. Kızlar soruyorun saç bakım yağı kategorisinde Elif Hanım’ın tavsiyesi ile aldığım bir serum. Turkcell saha çalışanı olduğum için gün boyu saçlarımı korumak için kullandığım tek ürün. Saçlarımın tepe kısmında ki elektriklenme şikayetinden dolayı satın aldım ve 2 aydır kullanıyorum. Çantamdan bir an olsun bile ayırmadığım demirbaş eşyam diyebilirim. Siparişimde oldukça memnun kaldım. Paketlemesi oldukça güzeldir ve yanında gönderdiğiniz hediye içinde ayrıca teşekkür ederim.

  6. Aşırı derece güzel kokuyor ve saçlarımda gün boyu aynı koku devam ediyor. 5 yıldızı hakeden bir ürün. Trednyol’dan ürüne puanlamamı yaptım buradan da memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Şampuanımdan dolayı matlaşan ve ağırlaştıran saçlarımın tek kurtarıcısı QL serum.

  7. Sağlık bakanlığı onaylı eczanelerde satılan en iyi egzama şampuanı Quality Life markasıdır. Daha önce bir çok markanın onlarca şampuanını kullandım fakat hiç birinden QL kadar fayda göremedim. Sebebi is diğer egzama şampuanlarında düşük oranda klimbazol kullanılmasıymış. Asıl pahalı ve işe yarayacak etken maddeyi az koydukları için şampuanlar etki etmiyor. QL gibi yüksek oranda climbazole kullansansalar, Türkiye’de egzama sorunu yaşayan birey kalmayacak.

  8. Ayşenur Yazıcının youtube kanalında HC care saç serumunu görüp almıştım. Bırakın işe yaramayı saçlarımı keçe gibi yaptı ve arındırmak için en az 3 kere şampuanlamam gerekti. Zaten kötü olan saçlarım hepten berbatlaştı. Arkadaşımın kullandığı QL saç serumunu denedim. kokusunun güzelliği, saçlarımı ipek gibi yapması almam için geçerliydi. Hemen sipariş verdim ve şansıma kampanyadaydı iki adet aldım. Hızlı kargolanması ve sağlam elime ulaşmasının yanında bir de incelik edip el kremi göndermişler. O da tam bir efsane. ql ilaç firmasının bütün ürünlerinin kaliteli ve uygun fiyatlı olduğuna inanıyorum. İhtiyacı fazlasıyla karşılayan muhteşem ürünler. Deneyin asla pişman olmazsınız, saçlarımı resmen ipten aldı diyebilirim 🙂 Teşekkürler firma yetkilileri.

  9. Kızlar soruyor sitesinde adını duyduğum QL saç serumunu biraz araştırdığımda Sağlık Bakanlığı onaylı olması, Trendyol da çok satılanlar ve değerlendirilenler arasında olması, içeriğinde argan ve keratin olması beni etkileyen faktörlerdi. Sitelerinden kapıda ödeme ile sipariş verdiğim serum, ertesi gün özenli bir paketlenmeyle ve minnoş hediyesiyle elimdeydi. Kargo poşetini açmaya başladığımda o muhteşem kokusu tüm evi sardı. Saçlarıma sürdüğümde ışıl ışıl parladı ve asla yağlılık hissi bırakmadı. Saç kremsiz taranmayan saçlarım ipek gibi yumuşacık oldu. Saç dökülmemden eser kalmadı. Kesinlikle bir kere kullandıktan sonra asla vazgeçilmezleriniz arasında olacaktır. Telefonsuz ve QL saç serumsuz bir hayat düşünemiyorum 😉 teşekkürler QL ilaç 😉

  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *