QL Hair Biotin Vitamin Complex | At Kuyruğu + Keratin + Selenyum + Folik Asit

İçerisinde 17 farklı etken madde barındıran QL hair biotin complex, aşırı yavaş uzayan ve dökülen saçlara yönelik formülize edilmiştir. Smart Pharma sağlık ürünleri a.ş tarafından üretimi gerçekleştirilen QL biotin kompleks tabletin AR-GE çalışmasında uzman eczacılar, dermatologlar ve kimyagerler yer almıştır.

Türkiye’de üretimi yapılan QL hair biotin tabletin etkinliği klinik testler sonucunda kanıtlanarak dermatologlar tarafından onaylanmıştır. Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan incelemeler sonrasında piyasaya arz olunmasında da herhangi bir sakınca görülmemiştir.

saç kök besleyici vitamin tablet

İlk olarak Trendyol platformunda satışa sunulan saç dökülme karşıtı QL tablet, satış performansı ile eczacılar ve ecza depolarının gözde ürünü olmayı başarmıştır. İstanbul, Ankara ve Antalya ecza deposundan birinci parti üretimden 300.000 adet sipariş alan QL, eczanelerde satılan saç vitaminleri arasında yeni bir rekora imza atmıştır.

QL biotin tabletin kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmesinin başlıca sebebi, içerik özellikleriyle fiyat performansının kullanıcı dostu olmasıdır. Siz de takdir ederseniz ki, QL ile aynı içerikte ki eczane ürünlerinin fiyatları 500 ila 750 arasında olduğu için alım gücünü azalmaktadır. QL üretici firması bu yönde kullanıcının yanında olacak 189 TL’den ürünü piyasaya sürüp, 2. ürünüde 1 TL yapıp kampanya sürecini başlatmıştır.

QL Biotin, Vitamin Tablet Ne İşe Yarar?

QL biotin complex; saç derinizin tüm hücrelerini aminoasitler, proteinler ve vitaminlerle besleyerek saçlarınızın dipten uca sağlıklık kalmasına yardımcı olur. QL complex karışımın içerisinde saç dökülmesini ortadan kaldırarak hızlı uzamasını sağlayan ve saçlarınızın canlı gözükmesine yardımcı olan etken maddeler yer almaktadır.

saç dökülme karşıtı, saç çıkarıcı tablet

Biotin (B7) başta olmak üzere; Keratin, Vitamin A, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3, E, at kuyruğu ekstresi, çinko, yaban mersini ekstresi, folik asit, selenyum ve iyot 90 günlük düzenli kullanım sonrasında saçlarınızı %100’e kadar besleyerek onarır. Dipten uca kırılmalarınızı ortadan kaldırır, opak ve tel tel dökülmelerini önler ve sağlıklı uzamasını sağlar.

Saçlarınızı kökten besleyen QL vitamin tablet ile beraber dilerseniz QL hair serumu da beraberinde kullanırsanız içerden ve dışarıdan tedavi yöntemiyle hızlı dökülen saçlarınızı 90 günlük süreden 30 güne kadar indirebilirsiniz.

QL biotin tabletin yan etkileri

Gıda Bakanlığı tarafından 011481-21.09.2021 onay numarası ile sorguya açılan QL tabletin içerisinde kimyasal etken maddeye yer verilmediği için sağlığa zararının, yan etkisinin olmadığı bilinmektedir. Günlük doz miktarının aşılması durumunda da herhangi bir komplikasyon sergilemediği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

ql vitaminin sağlığa zararı bulunmamaktadır

QL biotin tabletin mide ve karaciğere karşı yan tesiri de bulunmamaktadır. Bir  gün içerisinde 2 adetten fazla alınmadığı sürece dilediğiniz ilaç ile kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. (Mide koruyucu ilaçlarda dahildir)

QL biotin tabletin Sağlık Bakanlığı Onaylı İçeriği

Eczanelerde satılan en etkili biotin tableti QL markasının klinik çalışmalarında kullanılan içeriklerin oranları aşağıda ki gibidir;

 • Soya, domuz mamülü, süt, glüten, yumurta ve balık içermez.
 • Aroma, boyar madde içermez.
 • QL Vitamin Complex Biotin, Keratin, At Kuyruğu Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda Günlük Kullanım İçeriği
 • Biotin – 5000 MCG
 • Keratin – 50 MG
 • Vitamin A – 630 MCG
 • Vitamin B2 – 1,4 MG
 • Vitamin B3 – 16 MG
 • Vitamin B5 – 5,2 MG
 • Vitamin B6 – 2 MG
 • Vitamin B12 – 6 MCG
 • Vitamin C – 20 MG
 • Vitamin D3 – 10 MCG
 • Vitamin E – 7,4 MG
 • At Kuyruğu Ekstresi – 80 MG
 • Çinko – 15 MG
 • Yaban Mersini Ekstresi – 7,5 MG
 • Folik Asit – 430 MCG
 • Selenyum – 200 MCG
 • İyot – 42 MCG

QL Biotin Complex 60 Tablet Eczane Fiyatı – 2022 Yılı

Üretici firmanın belirlediği fiyat standartları ile eczanelerde satılan rakam arasında oldukça fark bulunmaktadır. İthalatçı firma QL biotin 60 tablet için 189 TL tavsiye edilen satış fiyatı belirlerken eczanelerde en ucuz 280 TL’ye satışa sunulmuştur. Bunun sebebi ise personel, kira ve depolama giderleri gerekçe gösterilmiştir.

QL saç vitamini eczane fiyatı

Eczaneden pahalı fiyatları saç vitamini satın almanın mantıklı olmadığını hepimizi biliyor ama bazı kullanıcılarımız ürünü görerek satın almayı tercih ediyorlar. Ürünün internet satış fiyatının 2 katından fazla olmasına rağmen kargo beklemek istemedikleri için hızlı alışveriş tekniğini kullanıyorlar.

Dilerseniz sizde bu ürünü eczaneden veya internet sitelerinden kapıda ödeme fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Online alışverişlerinizde ürün elinize teslim edildiği zaman ödemenizi gerçekleştirebilir, kredi kartı kullanmadan e-ticaretin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Nakit ödeme yapmayıp, kredi kartı bilgilerini de sistemle paylaşmak istemeyen müşterilerimiz ise kapıda kredi kartı seçeneği ile Aras kargo pos cihazına ödemeyi gerçekleştirebilirler. Sitemizden satın alınan biyotin tabletler ve saç serumlarında ekstra kapıda ödeme ve kargo ücreti alınmamaktadır.

  16 yorum

  1. QL hair saç vitaminini ilk olarak eczaneden almıştım daha sonrasında sizin sitenizden sipariş verdim. Şu anda 3.ayımdayım ve saçlarımın dökülmesi tamamen durdu, hatta daha canlı ve parlak gözüküyor. Böyle bir ürünle tanıştığım için çok mutluyum, herkese tavsiye edeceğim. <3

  2. Aşırı strese bağlı olarak dökülen saçlarım için Xpecia Tablet’i kullanmaya başladım. Biraz etkisini gördüğümü söyleyebilirim ama biotin oranı kesinlikle çok düşük. Çinko ile selenyum etken maddeleri de olmadığı için istediğim sonucu elde edemedim. Şu anda QL markasının saç vitaminini kullanmaya başladım, ürünü tamamen bitlrdiğim zaman bana sağladığı faydaları sizlere de aktaracağım.

  3. Merhabalar, 2. Ürün 1 TL kampanyanız 199 TL olarak halen devam ediyor mu? Şu anda tekrar sipariş vermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. İyi Çalışmalar. İlk sipariş numaram: 91255623

  4. QL hair vitamin complex ile eczacımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İçerisinde 17 farklı etken madde olması eczanelerde satılan en iyi saç vitamini olduğu manasına geliyor. Xpecia, Solgar, Bioxtin gibi diğer markalar bile belirli B7, B%, Çinko, Selenyum ve D3 haricinde farklı bir şey kullanmamışlar. Bu markalara göre QL açık ara önde bir satış hacmine sahip. Ben bile 2 yıl içerisinde 3 kutu kendime, 20 kutu da çevreme aldırdım ve çok memnun kaldılar.

  5. Doktorumun bir sözü vardı; ”Saçlarınız dışarında değil, içeriden beslenir diye.” Gerçekten bu sözü bir yere yazabilirsiniz. Saç dökülme karşıtı serumları ile saç diplerine uygulanan masajlardan veya farklı tekniklerle kıl kökleri asla canlanmıyor. Bundan dolayı ağız yoluyla alınan vitaminlerle ile epidermis ve hipodermis hücreleri destekleniyor. Bundan dolayı serum değil, vitamin tablet kullanın.

  6. Saç dökülmesine iyi gelen vitaminler arasında sizlere tavsiye edebileceğim en etkili tablet QL hair vitamin complex olur. İçeriğine baktığınız zaman piyasada bulunan diğer vitamin kapsüllerden ve tabletlerden daha zengin olduğunu göreceksiniz. QL hair vitamin kullandıktan sonra da hiç bir üründen fayda göremeyeceksiniz, dikkat edin kısa bir süre sonra saçlarınız en iyisini istiyor. 🙂

  7. Sitenizden 2. ürün 1 TL kampanyasından 2 kutu QL hair vitamin complex satın aldım. Bugün itibariyle son kutuyu kullandım ve etkileri sizinle paylaşmak istiyorum.
   1-) Saç dökülmem %95 oranında durdu.
   2-) Tırnaklarımda aşırı hızlı uzamaya başladı.
   3-) Kaşlarımda ve kirpiklerimde etkisini gördüm.
   Çok iyi bir ürün, sizden kapıda ödeme ile satın almıştım alın aldırın. Ben alırken Trendyol’da iki ürün 200 TL idi, ben kendi sitesinden 180 TL’ye aldım.

  8. Trendşyol kampanyasından daha uygun fiyata aldığım için çok şanslıyım 🌸 Hemde kredi kartım olmamasına rağmen ürünü kapıda ödeme ile teslim aldım. Ürün elime geçtiği zaman ödemesini yapıyoruz çok güzel bir sistem.

  9. Tam 1 yıldır süre gelen saç dökülmemden nasıl kurtulduğumu sizlere anlatmak ve benim durumumda olanlar varsa örnek olmak için yorum yazıyorum. Öncelikle 2020 yılının bahar ayarının sonlarında saçlarım dökülmeye başlamıştı. Uzun bir süre stres kaynaklı olduğunu ve geçeceğini düşündüm ve takviye kullanmadım. Aradan aylar geçti ve 2021 mart ayına geldiğimde bu böyle olmayacak deyip cildiyeye randevu aldım. Kan testi verdim. D vit. ve B12 eksikliğim olduğu ortaya çıktı. Doktorum iğne ve QL hair vitamin complex önerdi. hepsini düzenli kullandığımda 3 ayın sonunda avuç avuç dökülen saçlarım artık sadece tarakta bir kaç tel olarak azaldı. Eğer çok fazla saç dökülmeniz varsa mutlaka bir kan tahlili verin ve QL saç vitaminini kullanmayı ihmal etmeyin. Allah hepimize şifa versin. Sağlıkla sağlıcakla kalın.

  10. Merhaba dostlarım, bildiğiniz gibi Covid-19 salgını hepimizin psikolojisini alt üst etti. Ben de işimden kaynaklı çok yoğun stresli dönemler geçirdim. O esnada saçlarım ciddi oranda döküldü ve kellikle karşı karşıya kaldım. Eczacı arkadaşımla sohbetimiz sırasında bana QL saç vitamin kompleksini önerdi. 2 ay düzenli kullandım ve sonuç inanılmazdı. dökülen saçlarımın yerine yenileri çıktı. Kullanmaya devam ediyorum çünkü çıkanların güçlenmesi açısından. Direnç olarak da ciddi mana da bağışıklığımı güçlendirdiğini düşünüyorum. Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle saç problemi olanlar için tek saç vitamin kompleksi diyebilirim. Kullanın kullandırın bol saçlı bir hayat yaşayın.

  11. Ben 52 yaşındayım. Çok farklı serum ve gıda takviyesi kullandım.
   En iyi sonuc aldığım ürün..
   Urunu 3 aydır kullanıyorum gözle görünür yeni saclar çıkmaya başladı.
   Daha önce başka siteden almıştım. Simdi buradan 2 adet sipariş verdim. Gelince site ilede yorumu paylaşacağım..
   Sac ile ilgili sorun yaşıyorsanız tavsiye ederim..

  12. 1,5 senedir saç dökülmesi problemi yaşayan, denemediği maske, kür ve serum kalmayan biri olarak söylüyorum bu ürün tam bir efsane. Yıllardan sonra saç dökülmem durdu, saçlarım gürleşti ve uzayama başladı. Aynı zamanda cildim pürüzsüzleşti ve canlandı. Etkisini 3 haftada göstererek hakkını verdi. Şiddetle tavsiye ediyorum. Sabırla kullanmaya devam edin ve sonuçlarını siz de yaşayın. Bana hak vereceksiniz.

  13. Kemoterapi sonrası dökülen saçlarımın daha hızlı çıkması ve uzaması için s sipariş vermiştim. saçlarım konusunda henüz bir etkisi olmadı ama kullanmaya devam ediyorum. Direnç olarak kendimi daha iyi hissediyorum. Ürün zamanında ve çok özenli bir şekilde paketlenmiş olarak geldi. Aynı zamanda ürünlerin son kullanma tarihleri 2024 tü. Satıcı ve üreticiye teşekkür ederim. Bol kazançlar.

  14. Ürünü Bugün Sipariş Verdim askeri personelim saçımın ön tarafında dökülmeler var Yıpranma var Bakalım Faydası olacakmi Kullanım sonrası gerekli açıklamayı yapacağım Sağlıcakla kalın

  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *