QL Hair Biotin Vitamin Complex | At Kuyruğu + Keratin + Selenyum + Folik Asit

İçerisinde 17 farklı etken madde barındıran QL hair biotin complex, aşırı yavaş uzayan ve dökülen saçlara yönelik formülize edilmiştir. Smart Pharma sağlık ürünleri a.ş tarafından üretimi gerçekleştirilen QL biotin kompleks tabletin AR-GE çalışmasında uzman eczacılar, dermatologlar ve kimyagerler yer almıştır.

Türkiye’de üretimi yapılan QL hair biotin tabletin etkinliği klinik testler sonucunda kanıtlanarak dermatologlar tarafından onaylanmıştır. Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan incelemeler sonrasında piyasaya arz olunmasında da herhangi bir sakınca görülmemiştir.

saç kök besleyici vitamin tablet

İlk olarak Trendyol platformunda satışa sunulan saç dökülme karşıtı QL tablet, satış performansı ile eczacılar ve ecza depolarının gözde ürünü olmayı başarmıştır. İstanbul, Ankara ve Antalya ecza deposundan birinci parti üretimden 300.000 adet sipariş alan QL, eczanelerde satılan saç vitaminleri arasında yeni bir rekora imza atmıştır.

QL biotin tabletin kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmesinin başlıca sebebi, içerik özellikleriyle fiyat performansının kullanıcı dostu olmasıdır. Siz de takdir ederseniz ki, QL ile aynı içerikte ki eczane ürünlerinin fiyatları 500 ila 750 arasında olduğu için alım gücünü azalmaktadır. QL üretici firması bu yönde kullanıcının yanında olacak 189 TL’den ürünü piyasaya sürüp, 2. ürünüde 1 TL yapıp kampanya sürecini başlatmıştır.

QL Biotin, Vitamin Tablet Ne İşe Yarar?

QL biotin complex; saç derinizin tüm hücrelerini aminoasitler, proteinler ve vitaminlerle besleyerek saçlarınızın dipten uca sağlıklık kalmasına yardımcı olur. QL complex karışımın içerisinde saç dökülmesini ortadan kaldırarak hızlı uzamasını sağlayan ve saçlarınızın canlı gözükmesine yardımcı olan etken maddeler yer almaktadır.

saç dökülme karşıtı, saç çıkarıcı tablet

Biotin (B7) başta olmak üzere; Keratin, Vitamin A, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3, E, at kuyruğu ekstresi, çinko, yaban mersini ekstresi, folik asit, selenyum ve iyot 90 günlük düzenli kullanım sonrasında saçlarınızı %100’e kadar besleyerek onarır. Dipten uca kırılmalarınızı ortadan kaldırır, opak ve tel tel dökülmelerini önler ve sağlıklı uzamasını sağlar.

Saçlarınızı kökten besleyen QL vitamin tablet ile beraber dilerseniz QL hair serumu da beraberinde kullanırsanız içerden ve dışarıdan tedavi yöntemiyle hızlı dökülen saçlarınızı 90 günlük süreden 30 güne kadar indirebilirsiniz.

QL biotin tabletin yan etkileri

Gıda Bakanlığı tarafından 011481-21.09.2021 onay numarası ile sorguya açılan QL tabletin içerisinde kimyasal etken maddeye yer verilmediği için sağlığa zararının, yan etkisinin olmadığı bilinmektedir. Günlük doz miktarının aşılması durumunda da herhangi bir komplikasyon sergilemediği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

ql vitaminin sağlığa zararı bulunmamaktadır

QL biotin tabletin mide ve karaciğere karşı yan tesiri de bulunmamaktadır. Bir  gün içerisinde 2 adetten fazla alınmadığı sürece dilediğiniz ilaç ile kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. (Mide koruyucu ilaçlarda dahildir)

QL biotin tabletin Sağlık Bakanlığı Onaylı İçeriği

Eczanelerde satılan en etkili biotin tableti QL markasının klinik çalışmalarında kullanılan içeriklerin oranları aşağıda ki gibidir;

 • Soya, domuz mamülü, süt, glüten, yumurta ve balık içermez.
 • Aroma, boyar madde içermez.
 • QL Vitamin Complex Biotin, Keratin, At Kuyruğu Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda Günlük Kullanım İçeriği
 • Biotin – 5000 MCG
 • Keratin – 50 MG
 • Vitamin A – 630 MCG
 • Vitamin B2 – 1,4 MG
 • Vitamin B3 – 16 MG
 • Vitamin B5 – 5,2 MG
 • Vitamin B6 – 2 MG
 • Vitamin B12 – 6 MCG
 • Vitamin C – 20 MG
 • Vitamin D3 – 10 MCG
 • Vitamin E – 7,4 MG
 • At Kuyruğu Ekstresi – 80 MG
 • Çinko – 15 MG
 • Yaban Mersini Ekstresi – 7,5 MG
 • Folik Asit – 430 MCG
 • Selenyum – 200 MCG
 • İyot – 42 MCG

QL Biotin Complex 60 Tablet Eczane Fiyatı – 2022 Yılı

Üretici firmanın belirlediği fiyat standartları ile eczanelerde satılan rakam arasında oldukça fark bulunmaktadır. İthalatçı firma QL biotin 60 tablet için 189 TL tavsiye edilen satış fiyatı belirlerken eczanelerde en ucuz 280 TL’ye satışa sunulmuştur. Bunun sebebi ise personel, kira ve depolama giderleri gerekçe gösterilmiştir.

QL saç vitamini eczane fiyatı

Eczaneden pahalı fiyatları saç vitamini satın almanın mantıklı olmadığını hepimizi biliyor ama bazı kullanıcılarımız ürünü görerek satın almayı tercih ediyorlar. Ürünün internet satış fiyatının 2 katından fazla olmasına rağmen kargo beklemek istemedikleri için hızlı alışveriş tekniğini kullanıyorlar.

Dilerseniz sizde bu ürünü eczaneden veya internet sitelerinden kapıda ödeme fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Online alışverişlerinizde ürün elinize teslim edildiği zaman ödemenizi gerçekleştirebilir, kredi kartı kullanmadan e-ticaretin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Nakit ödeme yapmayıp, kredi kartı bilgilerini de sistemle paylaşmak istemeyen müşterilerimiz ise kapıda kredi kartı seçeneği ile Aras kargo pos cihazına ödemeyi gerçekleştirebilirler. Sitemizden satın alınan biyotin tabletler ve saç serumlarında ekstra kapıda ödeme ve kargo ücreti alınmamaktadır.

  İlk yorum yapan olun

  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *