QL Saç Uzatma Serumu

Kadın ve erkek ayırt etmeksizin kısa ve bakımsız saçların ortak problemimizin olduğunu söyleyebiliriz. Kimi insanlar kuru ve mat saç sorunundan kurtulmak isterken, kimileride yavaş uzayan veya hiç çıkmayan saç yapısından şikayetçi olmaktadır. Dermatoloji uzmanları ise yaşanılan bu saç sorunlarının genetik, hormon düzeylerinden veya strese bağlı durumlardan kaynaklandığını söylemektedirler. Seyrek bir saç yapısına sahipseniz ve aynı zaman ailenizden gelen ırsi taşıyıcıysanız hayalinizde ki uzun saçlara ulaşmanız eczanelerde satılan saç uzatıcı serumları mümkündür. Bunların arasından en çok tavsiye edilen ürün ise QL hair care serumdur.

QL hair serumu kullanabilmeniz için belirli bir saç yapısına sahip olmanız gerekmemektedir. İçeriğinde yer alan etkin maddelerin saç dökülmenizi tamamen ortadan kaldırarak saçlarınızın güçlü ve sık çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca ayva tüyüne dönen saç kıllarına hacim kazandırarak gür çıkmasını destekler.

QL Saç Güçlendirici Serum Nedir?

QL hair serum, slikon bazlı saç bakım ürünüdür. Saç diplerinden başlayarak uç kısımlara kadar emilim yaparak bakımlı ve canlı görünmesini sağlar. Saçlarınızın bakımlı görünmesini sağlarken seyrek bölgelerde yavaş çıkan kıl köklerini canlandırarak daha gür çıkmasını yardımcı olmaktadır. En büyük özelliği ise keratin maddesi sayesinde toz, toprak ve zararlı ışınlara karşı tam koruma sağlar. QL hair serumu günde bir defa kullanmanız dahilinde 24 saat boyunca daima parlak ve sık görünen saçlara sahip olmanızı destekler.

QL serumun en çok kullanıldığı alan seyrek saç köklerinin meydana getirdiği açık bölgelerdir. Alın ve tepe bölgelerinde ki epidermis hücrelerin yetersiz beslenmesinden dolayı kıl kökleri zayıf kalmıştır. Çalışma hayatı boyunca dışarıda olan bireylerin güneş ışınlarının zararlı UV etkilerine maruz kaldığı için saç derisinin sıvı ve mineral dengesini olumsuz etkilemektedir. Cildin hassasiyetine doğrudan tesir ettiği için de deri tabakasına hasar vermektedir. QL onarıcı serumda tam olarak burada hasar gören destek tabakasında ki bağ dokularını iyileştirerek eski görünümünü kazandırır.

Quality Life saç uzatma serumu Sağlık Bakanlığı Bakanlığı onaylanarak piyasaya arz olunmuş bir üründür. Etkisi klinik testler sonucunda kanıtlanmış olup, dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş ilk kişisel bakım serumudur. Sağlığınız ve saçlarınızın güvenliği için doğru ürünü tercih etmeniz halinde hayalinizde ki saçlara yalnızca QL hair care sayesinde kavuşacaksanız. Unutmayın, kategorisinde yer alan tüm ürünler saçınızı korurken, QL hair care baştan çıkarır.

QL Saç Serumu Ne İşe Yarar? (To Grow Hair)

QL saç serumu, 1 hafta içerisinde saçlarınızı 15 santime kadar uzatır ve dökülmeleri ortadan kaldırır. Epidermis hücrelerini besleyerek saçlarınızın doğal, güçlü ve parlak görünmesini sağlar. Quality life serumu saçlarınızın hızlı uzamasını sağlarken dış tabakadaki ölü hücrelerin atarak kepek oluşumunu engellemektedir. Aynı zamanda ana etken maddesi argan vasıtasıyla vitamin eksikliğine bağlı saç dökülmelerinizi önüne geçerek kalıcı tedavi uygular.

Ql serumun keratin etken maddesi ise yıpramış ve kuru saçlarınızın kökten nemlendirmeye başlar. Tamamen bitkisel içeriği ile ilerleyen süreçlerde saçlarınızın yağlanmasını karşı tam koruma altına alır. Eczanelerde satılan diğer kimyasal serumlar gibi saçınızın yağ ve vitamin dengesini kesinlikle bozmaz, aksine PH değerlerini dahi eşit tutar.

Özet olarak, QL saç bakım serumunun sağladığı faydaların tamamının doğal yollarla saçlarınızı uzatmaya yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber saç köklerinizin yeniden canlanmasını sağlayarak genetik dökülmeleri dahi ortadan kaldırmaktadır.

Saç Serumları Nasıl Kullanılır?

Her markanın kendine ait kullanım talimatı olsa da, hepsinin mantıkı ve çalışma sistemi aynıdır. Avucunuzun içerisinde 3 damla damlatarak baştan sonra saçınıza masaj yaparak yediriyorsunuz. Bu işlemi günde bir defa 3 dakika boyunca yapmanız yeterli olacaktır. Daha sonra saçlarınızı yıkama veya durumaya gerek kalmadan yaşatınıza devam edebilirsiniz.

QL saç serumunu kullandıktan sonra emilim işlemlerinin tamamlanması için 6 saat içerisinde yıkamamaya özen gösteriniz. Suyla temastan kaçındığınız gibi, saç kremi vb. ürünleri kullanmanmaya dikkat ediniz. En önemlisi de, ql saç serumunu kullanmadan önce saçlarınızın nemli olduğundan emin olunuz.

Saç uzatmaya yardımcı serumların yan etkileri nelerdir?

Kimyasal içerikli kullanılan saç bakım serumlarının zamanla saçlarınızda dökülmelere sebep olmaktadır. Bununla beraber deri tabakasınızda kepeklenmeye yol açar. Bunun sonucunda 1 aya kalmadan saçlarınızın içerisinde yoğun kepek oluşmuşuyla beraber kuruluk yapmaktadır.

Genel itibariyle bitkisel olmayan saç serumlarının bilinen yan etkileri ise şunlardır;

 • Saç dökülmesi
 • Kepeklenme
 • Kuruluk, matlaşma
 • Elektriklenme
 • Koparak dökülme
 • Saç uçlarında kırıklık
 • Seyrekleştirme

gibi yan tesirler meydana gelmektedir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına size mutlaka eczanelerde satılan veya bitkisel içerikli saç serumlarını kullanmanızı öneriyoruz.

Eczanelerde Satılan Saç Serumu Çeşitleri Nelerdir?

Ekstra bakıma ihtiyaç duymuyorsanız saçlarınızın için uygulayabileceğiniz 3 farklı serum çeşidi bulunmaktadır. Bunların arasında eczanelerde en çok satışı yapılan QL hair care, yavaş uzayan saçlarınızı daha hızlı uzatmak ve kepeklenmeyi önlemek için kullanılmaktadır.

Listemizin ikinci sırasında Dax Supergro saç yağı kullanıcıların tavsiye ettiği en etkili 2. üründür. Badem yağı içeriği sayesinde saçlarınızın 3 kata kadar daha çabuk uzamasına yardımcı olur, genetik saç dökülmelerini ortadan kaldırır.

Son olarak da HC Care sosyal medya üzerinden tanınıp eczane raflarına girmeyi başaran 3. saç serumu çeşidimizdir. Hc hair care saç bakım serumu, seyrek bölgelerde ki açıklıkları kapatarak saç oluşumunu etkin rol oynamaktadır. Olmayan bir saçın çıkarılmasından ziyade var olan kökleri beslediği için Hc care serumu saç güçlendirici olarak nitelendirebiliriz.

 • QL Hair Serum
 • Dax Supergro
 • HC Care

En İyi Saç Uzatan Serumu İsimleri

Sağlık bakanlığı onaylı olarak eczanelerde satılan en iyi saç uzatıcı 7 farklı serum bulunmaktadır. Diğer saç ürünlerin genel etkileri test edilmediği için en etkili veya en iyi kategorisinde değerlendiremeyiz. Bu sebeple tavsiye edebileceğimiz en iyi eczane ürünü, dermatolojik ve Bakanlık testlerinden %100 başarı özelliğini taşıması gerekmektedir.

2021 yılı içerisinde etkisini klinik testler neticesinde kanıtlanmış sadece 7 adet eczane ürünü bulunmaktadır. Kullanıcı deneyimlerinin sonucunda görülen etkiye göre tavsiye edilme oranı şu şekildedir;

 1. QL Hair Care Serum – 765.000 kişi tarafından önerildi.
 2. Dax Supergro – 610 bin kişi tarafından tavsiye edildi.
 3. Fit Care 50 ml. – 522.300 birey tarafından olumlu yorum yapıldı.
 4. HC Care 30 ml. – 212 bin erkek, 230.000 kadın tarafından önerildi.
 5. Uraw Blue Hair (Mavi Serum) – 300.000 bin kişi tarafından pozitif yorum bırakıldı.
 6. Luis Bein mavi serum – 231.000 erkek tarafından pozitif olarak değerlendirildi.
 7. Bioxcin Forte Quantum – 115.200 bayan, 77 bin erkek kullanıcı ürüne referans oldu.

QL Hair Uzatıcı Serum Sipariş Ver

Online eczanemizden vereceğiniz QL hair to grow (saç uzatıcı) serumuzdan 3 al 2 öde kampanyasından faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz tüm ürünlerde geçerli olan fırsatımızdan yararlanmak için hemen 0537 382 70 22 numaralı hattımızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz de ekranında sol alt kısmında bulunan Dermatoloji uzmanımızdan da yardım isteyebilirsiniz. Sipariş kaydınız oluştuktan sonra hemen müşteri temsilcilerimiz tarafından aranıp sesli onayınızı alınacaktır. Daha sonrasında ürününüz gün içerisinde 17.00’a kadar kargolanacaktır.

Kredi kartı ile verdiğiniz ql saç uzatma serumlarınız için sesli onay araması yapılmamakta olup, takip numaranız sms olarak sisteme girdiğiniz telefon numarasına gönderilmektedir. Aksi bir durumda firmamız ile irtibata geçerseniz en kısa süre içerisinde sipariş ile ilgili destek alabilirsiniz.

  11 yorum

  1. Tüm saç uzatma tekniklerini kullandım, ne yaparsan yap ayda 1 1,5 cm den fazla uzamıyordu. Ql saç uzatma serumunu 1 ayı geçik zamandır kullanıyorum 6 cm faydasını gördüm. Kullanmayı bıraktıktan sonra aynı normal uzama periyodunda devam ediyor. Yalnızca serumu kullanacak arkadaşlara tavsiyem mutlaka şampuanı da denenmelidir. Serumdan sonra şampuanın kullanımına başladım. Saçlarım oldukça sağlıklı ve diri gözüküyor.

  2. Sağlık bakanlığı onaylı, bitkisel içerikli argan ve keratin oranı çok fazla, güvenilir ve işe yarayan ql serum, saçlarımın kurtarıcısı ve vazgeçilmezi oldu. Almadan önce çok fazla araştırdığım serumun 15 günde etki edebileceğini düşünmemiştim. Saçlarımda yağlılık hissi bırakmaması, kolay emilmesi ve canlılık, yumuşaklık, parlaklık vermesi de cabasıydı. Ql serumu kullananların yorumlarından yola çıkarak aldığımdan memnuniyetimi ben de sizlerle paylaşmak istedim. Yorum yapan herkese teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

  3. Her ay düzenli boyattığım saçlarım, aşırı kimyasala maruz kalmaktan artık uzamıyor, çok fazla dökülüyor, uçlarında kırılma ve çatallaşmalar oluşmuştu. Kuaförümün uyarmasına rağmen boyaya devem ettim ve adamcağız en sonunda ql saç serumunu bana önerdi. Günlük olarak saç diplerime masaj yaparak yedirdiğim, durulama gerektirmeyen, hoş kokulu serumun 21 günde 8 cm uzama yaptığını görünce, hemen sitelerinden 3 al 2 öde kampanyasıyla siparişimi oluşturdum. Ertesi gün sağlam bir şekilde teslim aldığım ürünlerim tatlı tatlı kullanılmayı bekliyorlar 🙂 Teşekkür ederim ql serum ve kuaförüm 🙂

  4. Saç uzatmak için aldığım süpergro düzenli kullanmama ve saçlarımdan arınmamasına rağmen hiç bir faydasını görmedim. Zaten yağlı olan saçlarım süpergro yüzünden gün içinde yağlanır hale geldi. Benim saçıma yağ karışımının değil de silikon bazlı fakat bitkisel olan bir üeün bulmam gerekiyordu. Googleden yaptığım aramalarda Ql saç serumunu buldum. Saçlarımdan çabuk emiliyor, kabarmıyor ve elektriklenmiyor. Uzatmasına gelince gözle görülür bir uzama sağladı. Silikon olması sizi korkutmasın çünkü bu konuda çok fazla araştırma yaptım ve doğal bir ürün. Bırakın saça zarar vermeyi aksine canlandırıyor, parlaklık ve yumuşaklık sağlıyor. Kesinlikle denemenizi öneririm ve pişman olmazsınız hatta ürünü stoklamaya başlayacaksınız, ben öyle yapıyorum 😉

  5. Ocak ayında herkesten iltifatlar alan upuzun saçlarımı arkadaşımın ısrarı ile gittiğim kuaförün mahvetmesiyle kestirdim ve psikolojim bozuldu. Doğal ışıltılı ombre istediğim saçlarımı, röfle gibi tepeden başlayan sarı yaptı. Neyse başka biyere gidip ombre gibi gözüksün diye üst kısımları koyulaştırttım. Tabi koyu kısımları grçiş gibi yapmaya çalıştı ama yine de istediğim gibi olmadı. Saçlarımın aşırı yıpranmasından bahsetmiyorum bile. İkinci gittiğim kuaförün önerdiği ql saç serumu kullanmaya başladım. Çabuk kopan saçlarımı ilk olarak sağlamlaştırdı, ardından saçlarımda parlaklık ve canlılık sağladı. Kullanmaya devam ettikçe uzamaya devam ediyor. Kısa saçlıyım, saçlarım uzamıyor diye dertleneceğinize alın QL saç serumunu keyfinize bakın 😉 Ben öyle yaptım ve çok mutluyum :))) teşekkürler ql saç serumu 😉

  6. Bir türlü uzamayan saçlarıma ilk önce yağlarla bakım yapmayı denedim. Fayda gördüm ama yeterli değildi. Daha hızlı uzamasını istiyordum. Bunun için köklü bir araştırma yapmaya başladım ve QL saç serumu için yapılan yorumlardan etkilenerek 2 şişe sipariş verdim. İçerisinde bulunan argan ve keratinin saçların hızlı uzamasında etkili olduğundan bahsetmişlerdi. Ensemde olan saçlarım ilk şişenin bitiminde omuzlarımın aşağısına geldi. Kullanmadan önce ölçmediğim için rakam belirtemiyorum, fakat gözle görülür derecede hızlı bir şekilde uzadı. Uzamayan saçlarınız varsa ql saç serumu, biçilmiş kaftan. Bu konuda çok fazla araştırma yapan biri olarak söylüyorum, şu an da bu piyasanın en iyisi. Bu arada şampuan olarak da sülfatsız ve tuzsuz şampuan kullandım. Güvenle alıp kullanacağınız ve paranızın boşa gitmeyeceği bir ürün. Herkese tavsiye ederim, iyi günler.

  7. Kuaför hatası yüzünden belime kadar olan saçlarımı kısacık kestirmek zorunda kalmıştık. Her aynaya baktığımda ağlıyordum, çünkü hiç kısa saçlı olmamıştım. Günlerce google arama motoruna saçımı nasıl hızlı bir şekilde uzatabilirim? araştırması yaptım. Ql saç serumu kullananların yorumlarına güvenip 2 kutu sipariş verdim. Kargo çok hızlı bir şekilde elime ulaştı ve hemen kullanmaya başladım. Düzenli ve saç diplerime masaj yaparak kullandığımda saçlarımın yaklaşık 13 cm kadar uzadığını gördüm ve kullanmaya devam ediyorum. Şimdi düşünüyorum da boşuna kendimi üzmüşüm… Böyle işlevi olan bir serumu ürettikleri için ql ilaç firmasına minnettarım. Çok çok teşekkür ederim 🙂

  8. Ne yaptığıysam bir türlü uzatamadığım saçlarımı 21 günde uzatan mucizevi QL saç uzatma serumu aldığı parayı sonuna hak ediyor. Hızlı kargosu, düzgün paketlenmesi ve saçları yumuşacık yapmasıyla piyasadaki birçok ürünün önüne geçiyor. Saçlarınız uzamıyorsa deneyeceğiniz en iyi ürün. Çünkü uzamayacak olsa benim saçlarım uzamazdı ve bunu QL saç serumu başardı. Deneyin ve farkı görün…

  9. Merhaba arkadaşlar, dermaroller ile düzenli kullandığım ve sonuç aldığım muhteşem bir serum. İlk başlarda tereddüt ettiğim için kampanyasından yararlanmayıp bir tane aldığım, kullandıkça inanamayıp pişman olduğum şaheser 🙂 Benim gibi hataya düşmeyin, kampanyasından yararlanın diye yorum yapma gereği duydum. Kesinlikle verdiğiniz parayı hak ediyor ve iddia edildiği gibi saçları uzatıyor. Tereddütsüz alıp kullanabilirsiniz. Vakit ayırıp yorumumu okuyan herkese de teşekkür ederim, iyi günler.

  10. Ql saç uzatma serumunu kullanıncaya kadar bu tarz bir ürünün olabileceğine ihtimal bile vermezdim. Arkadaşımın saçlarını 1 ay gibi kısa bir sürede uzadığını fark edince formülünü sordum ve bu serumun adını verdi. Alıp denediğimde kokusu ve saçlarımı yumuşacık yapmasının yanı sıra hızlı bir şekilde uzatması beni hayretler içerisinde bıraktı. Aldığım ürünlere olumlu ya da olumsuz çok yorum yapan biri değilimdir. Fakat bu ürün fazlasıyla hak ediyor. Saçınız ne yaparsanız yapın asla uzamıyorsa bu ürüne bir şans verin, asla pişman olmayacaksınız. Aldığı parayı sonuna kadar hak eden kaliteli ve işlevini yerine getiren bir ürün. Deneyerek saçlarınızdaki farkı siz de görebilirsiniz.

  11. Hindistan cevizi yağı, tatlı badem yağı ve hint yağından oluşan karışımı haftada 3 gün yapmama rağmen saçlarım asla uzamıyordu. Yağı arındırmak tam bir işkenceydi. uzun araştırmalarım sonucunda ql hızlı saç uzatma serumunu ve vitamin kompleksini buldum. İkisini de sipariş verdiğimde ertesi gün elimdeydi. Heyecanla kullanmaya başladığımda serumun etkisine inanamadım. Vitamini de değerlendirmek adına yorumumu yazmak için 1 ay bekledim ve kısa saç kabusuna çok kısa sürede son verecek muhteşem ikili. Kesinlikle gözü kapalı herkese tavsiye edip arkasında duracağım ürünler. Deneyin farkı sizlerde görün 😉

  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *