QL Saç Uzatma Serumu

Kadın ve erkek ayırt etmeksizin kısa ve bakımsız saçların ortak problemimizin olduğunu söyleyebiliriz. Kimi insanlar kuru ve mat saç sorunundan kurtulmak isterken, kimileride yavaş uzayan veya hiç çıkmayan saç yapısından şikayetçi olmaktadır. Dermatoloji uzmanları ise yaşanılan bu saç sorunlarının genetik, hormon düzeylerinden veya strese bağlı durumlardan kaynaklandığını söylemektedirler. Seyrek bir saç yapısına sahipseniz ve aynı zaman ailenizden gelen ırsi taşıyıcıysanız hayalinizde ki uzun saçlara ulaşmanız eczanelerde satılan saç uzatıcı serumları mümkündür. Bunların arasından en çok tavsiye edilen ürün ise QL hair care serumdur.

QL hair serumu kullanabilmeniz için belirli bir saç yapısına sahip olmanız gerekmemektedir. İçeriğinde yer alan etkin maddelerin saç dökülmenizi tamamen ortadan kaldırarak saçlarınızın güçlü ve sık çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca ayva tüyüne dönen saç kıllarına hacim kazandırarak gür çıkmasını destekler.

QL Saç Güçlendirici Serum Nedir?

QL hair serum, slikon bazlı saç bakım ürünüdür. Saç diplerinden başlayarak uç kısımlara kadar emilim yaparak bakımlı ve canlı görünmesini sağlar. Saçlarınızın bakımlı görünmesini sağlarken seyrek bölgelerde yavaş çıkan kıl köklerini canlandırarak daha gür çıkmasını yardımcı olmaktadır. En büyük özelliği ise keratin maddesi sayesinde toz, toprak ve zararlı ışınlara karşı tam koruma sağlar. QL hair serumu günde bir defa kullanmanız dahilinde 24 saat boyunca daima parlak ve sık görünen saçlara sahip olmanızı destekler.

QL serumun en çok kullanıldığı alan seyrek saç köklerinin meydana getirdiği açık bölgelerdir. Alın ve tepe bölgelerinde ki epidermis hücrelerin yetersiz beslenmesinden dolayı kıl kökleri zayıf kalmıştır. Çalışma hayatı boyunca dışarıda olan bireylerin güneş ışınlarının zararlı UV etkilerine maruz kaldığı için saç derisinin sıvı ve mineral dengesini olumsuz etkilemektedir. Cildin hassasiyetine doğrudan tesir ettiği için de deri tabakasına hasar vermektedir. QL onarıcı serumda tam olarak burada hasar gören destek tabakasında ki bağ dokularını iyileştirerek eski görünümünü kazandırır.

Quality Life saç uzatma serumu Sağlık Bakanlığı Bakanlığı onaylanarak piyasaya arz olunmuş bir üründür. Etkisi klinik testler sonucunda kanıtlanmış olup, dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş ilk kişisel bakım serumudur. Sağlığınız ve saçlarınızın güvenliği için doğru ürünü tercih etmeniz halinde hayalinizde ki saçlara yalnızca QL hair care sayesinde kavuşacaksanız. Unutmayın, kategorisinde yer alan tüm ürünler saçınızı korurken, QL hair care baştan çıkarır.

QL Saç Serumu Ne İşe Yarar? (To Grow Hair)

QL saç serumu, 1 hafta içerisinde saçlarınızı 15 santime kadar uzatır ve dökülmeleri ortadan kaldırır. Epidermis hücrelerini besleyerek saçlarınızın doğal, güçlü ve parlak görünmesini sağlar. Quality life serumu saçlarınızın hızlı uzamasını sağlarken dış tabakadaki ölü hücrelerin atarak kepek oluşumunu engellemektedir. Aynı zamanda ana etken maddesi argan vasıtasıyla vitamin eksikliğine bağlı saç dökülmelerinizi önüne geçerek kalıcı tedavi uygular.

Ql serumun keratin etken maddesi ise yıpramış ve kuru saçlarınızın kökten nemlendirmeye başlar. Tamamen bitkisel içeriği ile ilerleyen süreçlerde saçlarınızın yağlanmasını karşı tam koruma altına alır. Eczanelerde satılan diğer kimyasal serumlar gibi saçınızın yağ ve vitamin dengesini kesinlikle bozmaz, aksine PH değerlerini dahi eşit tutar.

Özet olarak, QL saç bakım serumunun sağladığı faydaların tamamının doğal yollarla saçlarınızı uzatmaya yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber saç köklerinizin yeniden canlanmasını sağlayarak genetik dökülmeleri dahi ortadan kaldırmaktadır.

Saç Serumları Nasıl Kullanılır?

Her markanın kendine ait kullanım talimatı olsa da, hepsinin mantıkı ve çalışma sistemi aynıdır. Avucunuzun içerisinde 3 damla damlatarak baştan sonra saçınıza masaj yaparak yediriyorsunuz. Bu işlemi günde bir defa 3 dakika boyunca yapmanız yeterli olacaktır. Daha sonra saçlarınızı yıkama veya durumaya gerek kalmadan yaşatınıza devam edebilirsiniz.

QL saç serumunu kullandıktan sonra emilim işlemlerinin tamamlanması için 6 saat içerisinde yıkamamaya özen gösteriniz. Suyla temastan kaçındığınız gibi, saç kremi vb. ürünleri kullanmanmaya dikkat ediniz. En önemlisi de, ql saç serumunu kullanmadan önce saçlarınızın nemli olduğundan emin olunuz.

Saç uzatmaya yardımcı serumların yan etkileri nelerdir?

Kimyasal içerikli kullanılan saç bakım serumlarının zamanla saçlarınızda dökülmelere sebep olmaktadır. Bununla beraber deri tabakasınızda kepeklenmeye yol açar. Bunun sonucunda 1 aya kalmadan saçlarınızın içerisinde yoğun kepek oluşmuşuyla beraber kuruluk yapmaktadır.

Genel itibariyle bitkisel olmayan saç serumlarının bilinen yan etkileri ise şunlardır;

 • Saç dökülmesi
 • Kepeklenme
 • Kuruluk, matlaşma
 • Elektriklenme
 • Koparak dökülme
 • Saç uçlarında kırıklık
 • Seyrekleştirme

gibi yan tesirler meydana gelmektedir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına size mutlaka eczanelerde satılan veya bitkisel içerikli saç serumlarını kullanmanızı öneriyoruz.

Eczanelerde Satılan Saç Serumu Çeşitleri Nelerdir?

Ekstra bakıma ihtiyaç duymuyorsanız saçlarınızın için uygulayabileceğiniz 3 farklı serum çeşidi bulunmaktadır. Bunların arasında eczanelerde en çok satışı yapılan QL hair care, yavaş uzayan saçlarınızı daha hızlı uzatmak ve kepeklenmeyi önlemek için kullanılmaktadır.

Listemizin ikinci sırasında Dax Supergro saç yağı kullanıcıların tavsiye ettiği en etkili 2. üründür. Badem yağı içeriği sayesinde saçlarınızın 3 kata kadar daha çabuk uzamasına yardımcı olur, genetik saç dökülmelerini ortadan kaldırır.

Son olarak da HC Care sosyal medya üzerinden tanınıp eczane raflarına girmeyi başaran 3. saç serumu çeşidimizdir. Hc hair care saç bakım serumu, seyrek bölgelerde ki açıklıkları kapatarak saç oluşumunu etkin rol oynamaktadır. Olmayan bir saçın çıkarılmasından ziyade var olan kökleri beslediği için Hc care serumu saç güçlendirici olarak nitelendirebiliriz.

 • QL Hair Serum
 • Dax Supergro
 • HC Care

En İyi Saç Uzatan Serumu İsimleri

Sağlık bakanlığı onaylı olarak eczanelerde satılan en iyi saç uzatıcı 7 farklı serum bulunmaktadır. Diğer saç ürünlerin genel etkileri test edilmediği için en etkili veya en iyi kategorisinde değerlendiremeyiz. Bu sebeple tavsiye edebileceğimiz en iyi eczane ürünü, dermatolojik ve Bakanlık testlerinden %100 başarı özelliğini taşıması gerekmektedir.

2021 yılı içerisinde etkisini klinik testler neticesinde kanıtlanmış sadece 7 adet eczane ürünü bulunmaktadır. Kullanıcı deneyimlerinin sonucunda görülen etkiye göre tavsiye edilme oranı şu şekildedir;

 1. QL Hair Care Serum – 765.000 kişi tarafından önerildi.
 2. Dax Supergro – 610 bin kişi tarafından tavsiye edildi.
 3. Fit Care 50 ml. – 522.300 birey tarafından olumlu yorum yapıldı.
 4. HC Care 30 ml. – 212 bin erkek, 230.000 kadın tarafından önerildi.
 5. Uraw Blue Hair (Mavi Serum) – 300.000 bin kişi tarafından pozitif yorum bırakıldı.
 6. Luis Bein mavi serum – 231.000 erkek tarafından pozitif olarak değerlendirildi.
 7. Bioxcin Forte Quantum – 115.200 bayan, 77 bin erkek kullanıcı ürüne referans oldu.

QL Hair Uzatıcı Serum Sipariş Ver

Online eczanemizden vereceğiniz QL hair to grow (saç uzatıcı) serumuzdan 3 al 2 öde kampanyasından faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz tüm ürünlerde geçerli olan fırsatımızdan yararlanmak için hemen 0537 382 70 22 numaralı hattımızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz de ekranında sol alt kısmında bulunan Dermatoloji uzmanımızdan da yardım isteyebilirsiniz. Sipariş kaydınız oluştuktan sonra hemen müşteri temsilcilerimiz tarafından aranıp sesli onayınızı alınacaktır. Daha sonrasında ürününüz gün içerisinde 17.00’a kadar kargolanacaktır.

Kredi kartı ile verdiğiniz ql saç uzatma serumlarınız için sesli onay araması yapılmamakta olup, takip numaranız sms olarak sisteme girdiğiniz telefon numarasına gönderilmektedir. Aksi bir durumda firmamız ile irtibata geçerseniz en kısa süre içerisinde sipariş ile ilgili destek alabilirsiniz.

  1 yorum

  1. Tüm saç uzatma tekniklerini kullandım, ne yaparsan yap ayda 1 1,5 cm den fazla uzamıyordu. Ql saç uzatma serumunu 1 ayı geçik zamandır kullanıyorum 6 cm faydasını gördüm. Kullanmayı bıraktıktan sonra aynı normal uzama periyodunda devam ediyor. Yalnızca serumu kullanacak arkadaşlara tavsiyem mutlaka şampuanı da denenmelidir. Serumdan sonra şampuanın kullanımına başladım. Saçlarım oldukça sağlıklı ve diri gözüküyor.

  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *