Ketoral Şampuan Kullananların Yorumları

Eczanelerde satılan Ketoral şampuanın kullanıcı deneyimleri sayfasında merak edilen tüm içeriklere yer verilmektedir. Ürünü kullanan müşterilerinin olumlu deneyimlerini dinledikten sonra Ketoral şampuandan şikayetçi olan müşterilerimizin yorumlarına da ulaşabilirsiniz. Ketoral’i kullananan seboreik dermatit hastalarının görüşlerinin tamamı ecza depomuza gelen maillerden oluşmaktadır. Ürünün satın alma tarihinden itibaren doğru kullanım talimatı ile kaç gün kullandığı ve sonucunda ortaya çıkan etkilerin tamamı incelenerek yorumların paylaşımına onay verilmiştir.

Ketoral egzama şampuanı kullananların yorumları arasında fayda sağladığı yönünde bilgiler yer almamaktadır. Düzenli olarak kullanıpta memnun kalmayan bir çok müşteri bulunmaktadır. Bunlar da sayfamıza geri bildirimde bulunarak Ketoral egzama şampuanın işe yaramadığı yönünde kaygılarını iletmişlerdir. Yapılan incelemeler sonucunda bizde Ketoral şampuanla alakalı tüm değerlendirmeleri ele alarak ürünün tüm yönlerini sizlere aktarmaya karar verdik.

Ketoral medikal şampuanın kullanıcı yorumları sayfasında yalnızca ürünün işlevi ile alakalı görüşler bulunmamaktadır. İnsanlardan ziyade hayvanlarda ortaya (köpek) çıkan egzama hastalıkları için kullanılıp kullanılmadığı ile alakalı bilgilere de yer verilmiştir. Son olarak da ürünün eczane fiyatları ile internet sitelerinde ki fiyatların analizi yapılarak ürünün detaylı incelemesini tamamlanmaktadır. Şimdi dilerseniz o zaman gelin, her 3 doktordan 2’sinin önerdiği en etkili seboreik dermatit şampuanı Ketoral hakkında yazılan tarafsız yorumları okuyalım.

Ketoral egzama şampuanı kullanıcı yorumları – Tavsiyeler ve öneriler

Eczanelerde satılan egzama şampuanları arasında en çok satılan Ketoral’ın kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra ürünlerle alakalı aklınıza takılan tüm soruları 0537 382 70 22 numaralı hattımıza sorabilirsiniz. Bu servisimiz tamamen ücretsiz olup ecza deposu personelleri tarafından yanıtlanmaktadır. Ketoral’ın saç derisine, saça ve insan metabolizmasına sağladığı etkileri ve yan etkileri çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. O zaman lafı fazla uzatmadan gelin, eczanelerde satılan kimyasal içerikli Ketoral şampuanı kullananların görüşlerini hep birlikte okuyalım.

Serdar A. İzmir: 30 yaşında olmama rağmen saç derimde inanılmaz bir kabuklanma ve kaşıntı vardı. İzmir Medikalpark hastanesinde yapılan tetkikler sonucunda seboreik dermatite yakalandığımı söylediler. Bu hastalığın belirli başlı tedavisi olduğu için Ketoral şampuan ile QL egzama şampuanını önerdiler. QL şampuanı eczanede bulamadığım için bende Ketoral’ı satın aldım. Ketoral’ı yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Egzamam tamamen geçmedi fakat yine bir nevi kaşıntılarım azaldı diyebilirim.

Mustafa Çelik: Google motorlarında yer alan ekşi sözlük sitesinde seboreik dermatit tedavisi ile ilgili bir çok araştırmalar yaptım. Genel olarak doktorların önerdiği Ketoral, Konazol ve QL şampuan karşıma çıktı. Eczanelerde en uygun fiyata Ketoral satıldığı için bütçemin yettiği ürünü satın aldım. Eczacının beyan ettiği gibi düzenli olarak Ketorali kullandım ama sadece kabuklanmayı geçirdi. Ekstra olarak saç dökülmesine ve kepeklenmeye karşı hiç bir etkisi olmadı.

Hatice Özkıvrak: Doktorumun ısrarla önerdiği Ketoral şampuan bende yan etki olarak saç dökülmesi yaptı ve saçımı aşırı derecede kuruttu. Son zamanlarda yastığımda gördüğüm kepek sayısı da Ketorali kullanmaya başlayalıdan beri çok artmaya başladı. Daha önce hiç bir şampuandan bu şekilde bir yan etkiyle karşılaşmamıştım. Şu andan itibaren hemen kullanmayı bırakıyorum çünkü saçıma aşırı derecede zarar veriyor. Sizde satın almadan önce bu tarz bir sorunla karşılaşabileceğinizi bilin diye uyarıyorum.

Selçuk Ecza Deposu Barış Bey: Müşterilerimiz sürekli depomuzu arayıp egzama şampuanlarının satış fiyatları sorduğu için siteye yorum bırakmak istedim. 2021-2022 yılı seboreik dermatit şampuanları eczane fiyatları listede belirtilmektedir;

  • Ketoral Şampuan 100 ml. eczane fiyatı 20 TL
  • Konazol şampuan 100 ml. eczane fiyatı 18 TL
  • QL egzama şampuanı 400 ml eczane fiyatı 99 TL
  • Vichy Dercos 250 ml eczane fiyatı 75 TL
  • SantePlus 150 ml eczane fiyatı 55 TL

Eczanelerin kendi kar marjını ekleyip satışa çıkardığı net rakamlardır. Dilediğiniz her eczaneden yukarıda belirtilen ürün ve markalarının yazılan fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Özlem Erhan: Ketoral egzama ve sivilce şampuanını arkadaşımın tavsiyesi üzerine yağlı egzamam için satın aldım. Tüm talimatlara harfiyen uymama rağmen hiç bir işe yaramadı. Herkeste işe yarayan bir ürünün bende etki etmemesine çok şaşırdım. Ürünü eczaneden almasam kullandığım ürünün sahte olacağını düşünürdüm ama orijinal ürün olmasına rağmen içeriği çok zayıf kalmış.

Özlem Hanıma Yeliz Hanımın Cevabı; Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Ketoral şampuanın içeriği detaylı olarak araştırırsan çok fazla etken madde barındırmadığını göreceksin. Sana bu konu da Akdeniz üniversite teknokentinde üretilen ve tüm klinik çalışmalardan başarıyla geçmiş QL egzama şampuanını tavsiye ederim. Climbazole başta olmak üzere içerisinde 26 farklı etken madde yer almaktadır. Dermatolojik olarak test edilmiş en iyi eczane ürünü olduğunu biliyorum, mutlaka denemeniz öneririm.

Ebru Akça: Yaklaşık 5 yıldır yağlı egzamaya sahip bir yapım var. Bu sorundan çok muzdaribim ve yardıma ihtiyacım var. Bir çok kişi Ketokonazol ve Ketoral şampuanı önermiş ama bunların içeriğinin kimyasal olması sizi korkutmuyor mu? Ayrıca, seboreik dermatit için tavsiye edilen ürünler eczanelerde reçetesiz satılıyor mu, bilgilendirirseniz sevinirim..

Admin Cevap: Merhabalar Ebru Hanım. İlaç kategorisinde yer almayan tüm egzama şampuanlarını eczanelerden reçetesiz olarak temin edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*