1 Haftada En Hızlı Saç Uzatma Teknikleri

Dünyanın en iyi saç uzatma teknikleri arasında etkisi kanıtlanmış birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bunların arasında evinizde en kolay uygulanabilen ve zahmet gerektirmeyen en etkili 3 saç uzatma tekniğini sizlerle paylaşacağız. Bu sayede kuaförlerde veya güzellik merkezlerinde yüzlerce lira harca ve zaman harcamanıza gerek kalmadan 1 haftada doğal yollarla en hızlı bir şekilde saçınızı istediğiniz uzunluğa 1 haftada kavuşmanızı sağlayacaktır.

1 haftada hızlı saç uzatan kadınların öncesi ve sonrası görselleri

7 günde 20 santime kadar saçınızı uzatmanın sırları kullanacağınız ürünün etken maddelerinde gizli. Argan yağı ve keratinin mucizevi birleşimini doğru uyguladığınız takdirde 1 hafta sonunda maksimum yirmi santimetreye kadar saçınızı uzatabilirsiniz. Şimdi dilerseniz o zaman gelin, gerçekten etkili bir haftada saçınızı baştan çıkararak 20 cm uzatan formülleri yakından inceleyelim.

1-) QL saç serumu – 20 Cm saç uzatma garantili

Dermatoloji uzmanlarında tavsiye ettiği hızlı saç uzatma teknikleri arasında yer alan hair serumlar, bitkisel içeriği ile saç köklerinin beslemektedir. Saçlarınızın gerekli vitamin, mineral ve besin takviyelerini sağladıkları için saçlarınızın uzamasının yanı sıra da dökülmeleri engellemektedir.

QL hızlı saç uzatıcı serumun içeriğinde yer alan argan ve keratin edipermis, hipodermis kök hücrelerine doğrudan ulaştığı için normal saç oluşum hızını 8 katına kadar hızlandırmaktadır. Saç derisinin içerisinde ki iç ve dış yağ tabakasında bulanan dokuları uyuşturarak kıl köklerinin hızlı geçiş yapmasını sağlar. Normal şartlar altında bir saçın bir günde maksimum uzayacağı uzunluk 0,50 cm iken, QL özel formülü sayesinde bu rakam 3 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Üstelik beklemenize de gerek yoktur ve bir gece içerisinde sabaha kadar etkisini göstermektedir.

hızlı saç uzatma serumu

1 haftada saçınızı QL serum ile uzatırken herhangi bir yan etki ile karşılaşmanız mümkün değildir. QL to grow hair serumun özel formülünün tamamı bitkisel olup, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanarak satışa sunulmuştur. Türkiye genelinde bulunan her eczaneden kolaylıkla temin edilen bir yarı medikal üründür.

QL doğal saç uzatıcı serum üretici firması, genetik bir hastalığınızın olmadığı takdirde bir gün içerisinde 3, bir hafta içerisinde 20 santim saç uzatma garantisi vermektedir. Firmanın verdiği garantinin yanı sıra kullanıcıların deneyimleri de ürünün iddia edildiği etkiyi gösterdiğini söylemektedir. QL serumu kullananların görüşlerine saç uzatma serumu kullananlar bölümünden sizde ulaşabilir, merak ettiklerinizi hemen sorabilirsiniz.

2-) Dax Supergro Saç Uzatıcı Yağ – (Evde Uygulanabilir)

1 haftada saçlarınızı hızlı uzattığını iddia eden ürünlerin ikincisi Dax supergro bakım yağıdır. İçerisinde bulunan susam yağı, badem yağı, avakado özü, jojoba yağı ve bitkisel karışımlar ile saç köklerini beslemektedir. Saç derinizin altına nüfuz ederek kök hücrelerini anormal derecede uyarır. Cilt yapısına karşı herhangi bir zararı bulunmadığı için eczanelerde kolaylıkla bulunan bir üründür.

hızlı saç uzatma yağı

Dax supergro saç uzatıcı yağı günde bir defa kullanmanız yeterli olacaktır. Ortalama 1 saat boyunca saç üzerinde kalmakta, saç diplerine tamamen emilim yapmaktadır. Kadın ve erkeklerin saç tipine uygun bir üründür fakat olmayan saçı kesinlikle çıkarmaz. Sadece var olan kıl köklerinin daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

1 haftada dax supergro ile 10 santime kadar hali hazırda olan saçlarınızın uzamasını sağlayabilirsiniz. 7 gün boyunca yapacağız dax supergro saç uzatma maskesini aralıksız devam ettirmeniz şarttır. İstikrarın bozulması durumunda kafa derinizin yeterli vitaminleri elde edememesi saç oluşumunu azaltacaktır.

3-) Saç uzatıcı besinler ile saç uzatmak

Kafa tasınızın yeterli besin kaynaklarını elde ederek uzatma tekniğidir. Çok sık kullanılmayan bir yöntem olsa da, düzenli olarak gerekli besinleri tükettiğiniz zaman saçlarınızın 1 ay içerisinde eskisine oranla daha çabuk uzadığını görebilirsiniz. Özellikle kabak çekirdeği, yeşil mercimek, badem, balık, avokada, karides gibi ürünler B12, demir ve çinko içerdiği için saç köklerini doğrudan etkilemektedir.

1 haftada hızlı saç uzatmak için beslenme önerileri

Saç uzatıcı besinleri tüketerek 1 hafta içerisinde 20 cm daha uzun saçlara sahip olacağınızı söylemek yanlış bilgi sınıfına girer. Düzenli olarak saç uzatan yiyecekleri tüketmek saçlarınızın uzun vadede gür ve hacimli çıkmasını sağlar. Bundan dolayı gıda tüketim maddeleri ile beslendiğimiz zaman saçlarınızın 7 gün içerisinde uzaması tamamen hayaldir.

Saçlarınızın dipten uca kısa sürede uzamasını istiyorsanız bu besinleri içeren hair serumları satın almanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Direk olarak saç diplerine yapılan müdahaleler sonucunda etkisi 8 kat daha hızlı gösterdiği için çabuk sonuç almanızı sağlayacaktır. QL serum ve Dax supergro ise bu besinleri barındıran en etkili saç uzatıcılar arasında yer almaktadır.

En Etkili Hızlı Saç Uzatma Tekniği Hangisidir?

Kolay ve sağlıklı saç uzatma teknikleri arasında yer alan en etkili teknik QL saç serumunun kullanılmasıdır. Saç uzatıcı yağların uzun süre vakit alması ve temizleme gerektirmesi oldukça zahmetlidir. QL saç uzatma serumun ise kullanımı son derece kolaydır ve 2 dakika içerisinde uygulanmaktadır.

Quality Life serumun en iyi saç uzatma saç uzatma serumu arasında gösterilmesinin en büyük avantajı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasıdır. Dermatoloji uzmanlarının incelemesi sonucunda en hızlı saç çıkaran ürün olduğu kanıtlanmış ve tescillenmesi de ürüne olan güveni arttırmaktadır.

Eczanelerde de satılan en iyi saç uzatma serumu QL ile sizde istediğiniz her an saçlarınızı dilediğiniz zaman uzatabilirsiniz. Dilerseniz 1 haftada, isterseniz 1 ayda.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*