1 Haftada En Hızlı Saç Uzatma Teknikleri

Dünyanın en iyi saç uzatma teknikleri arasında etkisi kanıtlanmış birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bunların arasında evinizde en kolay uygulanabilen ve zahmet gerektirmeyen en etkili 3 saç uzatma tekniğini sizlerle paylaşacağız. Bu sayede kuaförlerde veya güzellik merkezlerinde yüzlerce lira harca ve zaman harcamanıza gerek kalmadan 1 haftada doğal yollarla en hızlı bir şekilde saçınızı istediğiniz uzunluğa 1 haftada kavuşmanızı sağlayacaktır.

1 haftada hızlı saç uzatan kadınların öncesi ve sonrası görselleri

7 günde 20 santime kadar saçınızı uzatmanın sırları kullanacağınız ürünün etken maddelerinde gizli. Argan yağı ve keratinin mucizevi birleşimini doğru uyguladığınız takdirde 1 hafta sonunda maksimum yirmi santimetreye kadar saçınızı uzatabilirsiniz. Şimdi dilerseniz o zaman gelin, gerçekten etkili bir haftada saçınızı baştan çıkararak 20 cm uzatan formülleri yakından inceleyelim.

1-) QL saç serumu – 20 Cm saç uzatma garantili

Dermatoloji uzmanlarında tavsiye ettiği hızlı saç uzatma teknikleri arasında yer alan hair serumlar, bitkisel içeriği ile saç köklerinin beslemektedir. Saçlarınızın gerekli vitamin, mineral ve besin takviyelerini sağladıkları için saçlarınızın uzamasının yanı sıra da dökülmeleri engellemektedir.

QL hızlı saç uzatıcı serumun içeriğinde yer alan argan ve keratin edipermis, hipodermis kök hücrelerine doğrudan ulaştığı için normal saç oluşum hızını 8 katına kadar hızlandırmaktadır. Saç derisinin içerisinde ki iç ve dış yağ tabakasında bulanan dokuları uyuşturarak kıl köklerinin hızlı geçiş yapmasını sağlar. Normal şartlar altında bir saçın bir günde maksimum uzayacağı uzunluk 0,50 cm iken, QL özel formülü sayesinde bu rakam 3 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Üstelik beklemenize de gerek yoktur ve bir gece içerisinde sabaha kadar etkisini göstermektedir.

hızlı saç uzatma serumu

1 haftada saçınızı QL serum ile uzatırken herhangi bir yan etki ile karşılaşmanız mümkün değildir. QL to grow hair serumun özel formülünün tamamı bitkisel olup, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanarak satışa sunulmuştur. Türkiye genelinde bulunan her eczaneden kolaylıkla temin edilen bir yarı medikal üründür.

QL doğal saç uzatıcı serum üretici firması, genetik bir hastalığınızın olmadığı takdirde bir gün içerisinde 3, bir hafta içerisinde 20 santim saç uzatma garantisi vermektedir. Firmanın verdiği garantinin yanı sıra kullanıcıların deneyimleri de ürünün iddia edildiği etkiyi gösterdiğini söylemektedir. QL serumu kullananların görüşlerine saç uzatma serumu kullananlar bölümünden sizde ulaşabilir, merak ettiklerinizi hemen sorabilirsiniz.

2-) Dax Supergro Saç Uzatıcı Yağ – (Evde Uygulanabilir)

1 haftada saçlarınızı hızlı uzattığını iddia eden ürünlerin ikincisi Dax supergro bakım yağıdır. İçerisinde bulunan susam yağı, badem yağı, avakado özü, jojoba yağı ve bitkisel karışımlar ile saç köklerini beslemektedir. Saç derinizin altına nüfuz ederek kök hücrelerini anormal derecede uyarır. Cilt yapısına karşı herhangi bir zararı bulunmadığı için eczanelerde kolaylıkla bulunan bir üründür.

hızlı saç uzatma yağı

Dax supergro saç uzatıcı yağı günde bir defa kullanmanız yeterli olacaktır. Ortalama 1 saat boyunca saç üzerinde kalmakta, saç diplerine tamamen emilim yapmaktadır. Kadın ve erkeklerin saç tipine uygun bir üründür fakat olmayan saçı kesinlikle çıkarmaz. Sadece var olan kıl köklerinin daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

1 haftada dax supergro ile 10 santime kadar hali hazırda olan saçlarınızın uzamasını sağlayabilirsiniz. 7 gün boyunca yapacağız dax supergro saç uzatma maskesini aralıksız devam ettirmeniz şarttır. İstikrarın bozulması durumunda kafa derinizin yeterli vitaminleri elde edememesi saç oluşumunu azaltacaktır.

3-) Saç uzatıcı besinler ile saç uzatmak

Kafa tasınızın yeterli besin kaynaklarını elde ederek uzatma tekniğidir. Çok sık kullanılmayan bir yöntem olsa da, düzenli olarak gerekli besinleri tükettiğiniz zaman saçlarınızın 1 ay içerisinde eskisine oranla daha çabuk uzadığını görebilirsiniz. Özellikle kabak çekirdeği, yeşil mercimek, badem, balık, avokada, karides gibi ürünler B12, demir ve çinko içerdiği için saç köklerini doğrudan etkilemektedir.

1 haftada hızlı saç uzatmak için beslenme önerileri

Saç uzatıcı besinleri tüketerek 1 hafta içerisinde 20 cm daha uzun saçlara sahip olacağınızı söylemek yanlış bilgi sınıfına girer. Düzenli olarak saç uzatan yiyecekleri tüketmek saçlarınızın uzun vadede gür ve hacimli çıkmasını sağlar. Bundan dolayı gıda tüketim maddeleri ile beslendiğimiz zaman saçlarınızın 7 gün içerisinde uzaması tamamen hayaldir.

Saçlarınızın dipten uca kısa sürede uzamasını istiyorsanız bu besinleri içeren hair serumları satın almanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Direk olarak saç diplerine yapılan müdahaleler sonucunda etkisi 8 kat daha hızlı gösterdiği için çabuk sonuç almanızı sağlayacaktır. QL serum ve Dax supergro ise bu besinleri barındıran en etkili saç uzatıcılar arasında yer almaktadır.

En Etkili Hızlı Saç Uzatma Tekniği Hangisidir?

Kolay ve sağlıklı saç uzatma teknikleri arasında yer alan en etkili teknik QL saç serumunun kullanılmasıdır. Saç uzatıcı yağların uzun süre vakit alması ve temizleme gerektirmesi oldukça zahmetlidir. QL saç uzatma serumun ise kullanımı son derece kolaydır ve 2 dakika içerisinde uygulanmaktadır.

Quality Life serumun en iyi saç uzatma saç uzatma serumu arasında gösterilmesinin en büyük avantajı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasıdır. Dermatoloji uzmanlarının incelemesi sonucunda en hızlı saç çıkaran ürün olduğu kanıtlanmış ve tescillenmesi de ürüne olan güveni arttırmaktadır.

Eczanelerde de satılan en iyi saç uzatma serumu QL ile sizde istediğiniz her an saçlarınızı dilediğiniz zaman uzatabilirsiniz. Dilerseniz 1 haftada, isterseniz 1 ayda.

14 yorum

 1. QL saç uzatma serumunun vazgeçilmezlerim arasında olmasının sebepleri;
  1) saç kırıklarımı onardı ve çatallaşmaya engel oldu.
  2) Saç dökülmelerim %80-90 oranında azaldı.
  3) Kırıklardan dolayı asla uzamayan saçlarım 15 günde 7 cm uzadı.
  4) ilk Kullanımımdan itibaren saçlarım yumuşacık oldu.
  5) Duştan sonra asla saç kremi ya da maskesine gerek kalmadı.
  6) Kolay sürülebilir ve durulama gerektirmemesi.
  7) Yağlılık hissi bırakmaması.
  8) saçlarıma uyguladığımda ışıl ışıl ve sağlıklı görünmesi.
  9) argan ve keratinin saçlarımı beslemesi ve canlandırması.
  10) veeeee tabii ki KO KU SUUUU
  bu performans bu fiyata serumdan çok daha fazlası… inanması güç ama gerçek. Yukarıda yazdıklarım bizzat kendimin yaşadığı deneyimler ve sizlerle de paylaşmak istedim. Çünkü biz kadınlar için saçların ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilirim. Sizler de bu değişimleri bizzat yaşamak için QL saç uzatma serumuna şans verin, asla pişman olmayacaksınız 😉

 2. Selam değerli arkadaşlar,
  Sizlere avuç avuç dökülen, uzamayan saçlarımı nasıl hızlı ve etkili bir şekilde uzattığımdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle haftada 2 gün yaptığım karışımın içeriğini paylaşmak istiyorum. 1 tatlı k. mayonez, 1 ç.k h.cevizi yağı, 2 e vit ampul,1 ç.k bepanthene merhem, 1 t.k badem yağı ve 1 t.k jojoba yağı hepsini karıştırıp bir gece saçımda beklettim. QL saç serumunu sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa saç diplerime masaj yaparak her gün yedirdim. ilk haftadan itibaren dökülmelerim yok denecek kadar azaldı. İkinci hafta da bebek saçlarımın çıktığını gördüm. üçüncü hafta saçlarımın kulak hizamdan omuzlarıma değdiğini fark ettim. bu uygulamaya saçlarım belime gelene kadar devam ettim. Bir çok serum ve para harcadığım için çok üzgünüm ama deneye deneye en doğrusunu bulduğuma inanıyorum. QL saç serumu tam bir mucize uzamaz artık denilen saçlarımı 3 ay gibi bir sürede istediğim boyuta getirdi. Kuaförüm bile şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemedi. Israrla formülümü soruyordu ben de en sonunda dayanamayıp söyledim. Bir de ne göreyim salonda QL saç serumu kullanmaya ve satmaya başlamış 😀 Teşekkürler QL, iyi ki varsın 🙂

 3. selam millet
  saçlarımı bırakın uzatmayı öbek öbek dökülmesini durdurmak için başvurmadığım yol kalmadı. Bu uğurda binlerce lira harcadım diyebilirim. ta kii QL saç serumunu eczacım tavsiye edene kadar 🙂 umutsuzca aldığım ve kullandığım serumun sonuçları gerçekten inanılmazdı. İlk olarak saçlarımın dökülmesi azaldı, sonra bir kaç tel ve en sonunda uzama başladı. Bu serum mucize gibi bir şeydi. Bitmeden yenilerini almak istedim ve eczaneye gidecek vaktim olmadığından sitelerine baktığımda bir şok da orda yaşadım. Eczane fiyatı ile site fiyatı arasında uçurum vardı. Kapıda ödeme imkanı ile aldığım serum orijinal ve çok daha uygun fiyatlıydı. Şimdi bir şişe kalınca hemen sipariş veriyorum. QL yetkilileri sakın üretimi bırakmayın çünkü ben ve saçlarım QL’siz bir hayat düşünemiyoruz :)))))

 4. Merhaba arkadaşlar,
  süper gronun işe yaradığını çoğu yerde görmüştüm. Alıp denemek istedim ve banyodan önce saçlarıma maske olarak yapıyordum. Yağlı bir saç yapısına sahip olduğumdan arındırmakta çok zorlandım. Saçlarım güçlendi fakat uzamasına bir etkisini göremedim. Bu siteyi buldum ve QL saç serumu ile birlikte denemek istedim. Gerçekten de ikisinin etksi mi yoksa tek başına serumunun etkisi mi bilemem ama 1 ayda 13 cm kadar saçlarım uzadı ve ben hayretler içerisinde kaldım. Şimdi serumu yanımdan hiç ayırmıyorum. Kokusu muhteşem, keşke parfümü olsa da onu da alsam. Teşekkürler super gro ve QL 🙂

 5. Saçlarıma neler yaptıysam bir türlü uzamadı, yıllardır aynı boyda ve artık aynaya bakmak bile istemiyordum. O kadar çok araştırdım ki…En son pirinç suyu kürünü duyup covid olduğum dönemde karantinadayken denedim. Denemez olaydım saçlarım keçe gibi oldu, iki gün sonra da leş gibi koktu. Bu siteyi takip ediyordum zaten, kapıda ödeme ile hemen sipariş verdim. Amacım olan saçlarımı kurtarmaktı, ilk sürmemde saçlarım yumuşacık oldu, kokusu muazzamdı. Şimdi olmazsa olmazlarım arasında veeeee saçlarım gözle görülür şekilde uzamaya başladı. İnanılmaz ama gerçekten işe yarıyor. Denemekten kaybetmezsiniz, ama denememekten çok şey kaybedersiniz güvenin bana .

 6. Doğumdan 15 gün sonra saç dökülmelerim başladı ama öyle böyle değil evde her yer saç, çektikçe geliyor çekmeden geliyor tarasam ayrı dökülüyor banyoya girdiğimde öncesi sonrası ayrı öbek öbek dökülüyor kan tahlillerimde de bir sorun çıkmadı. Doktorumla konuştuğumda bana kendisinin de kullandığı QL saç serumunu önerdi. Bir de yeme ve içmeme dikkat etmem gerektiğini söyledi. 3 al 2 öde kampanyası ve kapıda ödeme imkanı ile tereddütsüz sipariş verdim. Ürünler o kadar hızlı ve sağlam geldi ki gerçekten işlerini ne kadar önemsediklerini , yetkililerin arayıp ürünü teslim alıp almadığımı, bir sorun olup olmadığını sorduklarında bir kez daha anladım. Aldıkları parayı sonuna kadar hak eden bu firmaya huzurlarınızda çok çok teşekkür ediyorum. Siz hep üretin, biz hep alalım.

 7. merhaba arkadaşlar,
  Düğünüme günler kala kuaförüm yüzünden kısacık kestirmek zorunda kaldığım saçlarımı süperego ve QL hızlı saç uzatma serumu sayesinde 1 hafta da tam 17 cm uzattım. bu iki ürünün yanında Bioblasın en hızlı saç uzatan şampuanını da kullandım. Gerçekten inanması güç olsa da bizzat bunu deneyimledim. Kesinlikle tavsiye ediyorum denemekten kaybetmezsiniz fakat denememekten çok şey kaybedersiniz.Kısa saçlı bir gelin olmaktan kurtardığınız için çok teşekkür ederim 🙂

 8. Google arama motorundan yaptığım aramalarda keratin ve arganın saçı besleyip canlandırdığına dair onlarca kanıtlanmış makale okudum. Sağlık Bakanlığı onaylı olup bitkisel kökenli hammaddelerden formülize edilmiş ve özelliği kanıtlanmış QL saç serumu 15 günde gözle görülür bir uzunluk sağladı. Güzel ve çabuk etkisinin yanında hızlı ve düzenli kargolanması da cabası. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 9. Google arama motoruna “En hızlı saç uzatma” yazdığımda karşıma çıkan site ve yazı. İlk olarak Ql markasını ürünlerini, değerlendirmelerini, kullanıcı yorumlarını etraflıca araştırdım. Ne kaybederim ki deyip bir tane ql saç serumu, süpergro ve ql saç vitamin kompleksi sipariş verdim. 1 ay boyunca düzenli olarak kullandım ve sonuç inanılır gibi değildi. Saçlarım tam 17 cm uzadı, inanması çok güç biliyorum ama gerçek bu. Hayaldi gerçek oldu 🙂 Yazıyı yazanların emeğine ve bilgisine sağlık, çok teşekkür ederim :))))))

 10. İşim gereği her gün saçlarıma şekil vermem gerekiyor. E o kadar ısıya can mı dayanır? saçlarım pert oldu tabi…uçlarda kopmalar, kırılmalar, dökülmeler…Hemen bir arayış içine girdim ne ürünler, ne siteler…o kadar kararsız kaldım ki Trendyol çok satanlardan ve değerlendirmesi yüksek olan QL serumunu buldum. Fiyatı da çok uygundu. Hemen sipariş verdim ve ertesi gün elimdeydi çok da güzel paketlenmişti. Vakit kaybetmeden kullanmaya başladım aman Allahım o nasıl bir kokudur tek kelimeyle BA YIL DIM… İnsanın kullandıkça kullanası geliyor derkeenn düzleştirici ve maşadan harap ve bitap olan saçlarım bir anda canlandı, sanki sihirli bir değnek değmişti. Hayaldi gerçek oldu 😀 QL saç serumu benim ve saçlarımın kahramanı oldu. Alın aldırın, kendinizi ve saçlarınızı şımartın çünkü siz buna değersiniz 😉

 11. düğünüme günler kala kuaförün beceriksizliği yüzünden kaybettiğim saçlarımı 1 haftada tam 15 cm uzatabildim. süpergro ve QL hızlı saç uzatma serumu sayesinde kısa saçlı bir gelin olmaktan son anda kurtuldum 🙂 teşekkürler süpergro ve QL saç serumu 🙂

 12. saçlarımı gri yapmak isterken yandı ve kestirmek zorunda kaldım. google de arama yaparken bu siteye rastladım. hemen saç uzatıcı yağı ve yeme içmeyle aram olmadığından serumu sipariş verirken QL markasının saç uzatma vitaminini de aldım. saçlarım ilk önce toparlandı ve 10 gün içinde uzadı. gerçekten gözlerime inanamadım. kesinlikle hızlı saç uzatma da etkili ve faydalı bir yazı olmuş. yazıyı yazan kişiye minnettarım 🙏🏻

 13. Siteyi ve yazılanları okuduğumda içimden yok artık daha neler? dediğimi hatırlıyorum. her ay boyatmaktan kopan ve kırılan saçlarımın kestirmekten başka çaresi yok gibi gelirdi bana. Arkadaşımın öve öve bitiremediği QL seruma bir türlü inanamıyordum. Arkadaşım halime dayanamayıp doğum günümde hediye olarak almış. İyi ki de almış. Saçlarımın dökülmesi, kırılması, kopması, cansızlığı hepsi yok oldu. yok artık değil var artık 🙂 gerçekten harikasın QL saç serumu. Yazılanlar; yaptıklarının ve yaşattıklarının yanında devede kulak 🙂 İnanması güç olsa da harika ve eşsiz bir serum. şiddetle tavsiye ediyorum deneyin ve farkı görün 😉

 14. Kadınlar kulübünde rastladığım QL saç uzatma serumunu çok araştırdım. Herkes memnun ve olumlu yorumlar yazmıştı. Tereddüt ettiğimden trendyoldan da araştırdım ve en çok satanlar arasında, çok az olumsuz yorumu olan bir üründü. Hemen sipariş verip denediğimde avuç avuç elime gelen saçlarım artık dökülmüyordu. Şişe biter bitmez kendi sitesinden kampanyalı olarak 3 adet daha aldım. Dökülmesi duran saçlarım o kadar hızlı uzadı ki şahit olmasam hayatta inanmazdım. tereddütsüz kullanabileceğiniz, güvenle sitelerinden alabileceğiniz bir ürün. Asla pişman olmayacaksınız 😉

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*