QL Saç Dökülme Karşıtı Serum

Dünyanın en iyi saç dökülme karşıtı QL serum, Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanıp satışa sunulmaya başlanmıştır. Avrupanın 25 ülkesinde satış rekorları kıran Quality Life saç dökülme karşıtı serum; zengin içeriği sayesinde stresten, sinirden ve hormonal durumlardan meydana gelen dökülmeleri tamamen durdurmasıyla ünlüdür. Kadınların ve erkeklerin saç yapıları üzerinde 6 yıl araştırma yapan Quality Life 1 ekibi, klinik çalışmalarda işe yarama oranını %99.9 oranında açıklamıştır. Her ne türden saç dökülmeniz olsa dahi minimum 15 gün, maksimum 60 gün sonunda QL dökülme karşıtı serum ile eski saçlarınıza kavuşmanızın garantisi verilmektedir.

Quality Life saç dökülme karşıtı serum, eczanelerde de satılmaya başlandığı zaman halkın güvenini iyice kazanarak müşteriye ürünü satın aldırma yönünde olumlu bir adım attırmayı başarmıştır. Bazı insanlar QL saç dökülme engelleyici serumu eczaneden alırken, kimileri de Trendyol kampanyanlarından faydalanarak daha uygun fiyatlara sahip olabilmektedirler. Eczanelerde satılan QL saç dökülme karşıtı bitkisel serumun ekstra avantajı aynı gün içerisinde elinizde olmasıdır. Harici olarak herhangi bir fazladan etkisi veya yan tesiri bulunmamaktadır.

Quality Life saç besleyici ve onarıcı serumun içerik özelliklerini incelediğimiz zaman bol miktarda argan, keratin, hindistan cevizi, jojoba, susam, badem ve hint yağı bulunmaktadır. Bitkisel doğal yağlar saç köklerinizi beslerken; B1, B2, B3, B6, B12 ve E vitaminleri de ince saç tellerinizin beslenmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle incelen ve ayva tüyüne dönen saç köklerinizi kalınlaştırır ve saçınızın nem oranını dengeler.

QL Saç Dökülme Karşıtı Serum Ne İşe Yarar?

Quality Life dökülme karşıtı serum, her ne sebeple olursa olsun dökülen saçlarınızın onarılması ve sağlıklı uzaması için yardımcı takviye üründür. QL dökülme karşıtı serumun başlıca etkileri arasında şunlar bulunmaktadır;

 • İncelen saç tellerini kalınlaştırır
 • Saç dökülmesini ve kopmaları engeller
 • Saç derisinin komple yenilenmesine yardımcı olur
 • Dökülen saç kök bölgelerini genişleterek daha gür çıkmasını sağlar
 • Saçlarınızın nem oranını dengeleyerek kepek oluşumunu durdurur
 • Yağlanma süresini geciktirir
 • Saçlarınızın ağırlaşmasını engelleyerek, gün boyu canlılık kazandırır

Bunların yanı sıra iddia edemeyeceğimiz fakat kullanıcılarımızın beyan ettiği hızlı saç uzatma etkisi de bulunmaktadır. Sitemizde yer alan QL saç serumu kullananların yorumları sayfasını incelerseniz,  bazı müşterilerimizin saç dökülmesini engellemesi için satın aldığını fakat ilerleyen süreçlerde saçlarının daha hızlı uzadığını beyan etmektedirler. Bunun gibi bir çok kullanıcı deneyimlerimiz sayfamızın içerisinde yer aldığı için iç bağlantı linkimize tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

QL Saç Dökülmesini Engelleyen Serumun İçeriği Nedir?

Tamamen bitkisel ve doğal yağlardan oluşan QL saç dökülme karşıtı serumun içerikleri çoktan aza doğru şu şekildedir;

 • Argan
 • Keratin
 • Badem yağı
 • Hint yağı
 • Jojoba yağı
 • Hindistan cevizi yağı
 • Susam yağı
 • Dul avrat otu
 • Kekik yağı
 • Çörek otu yağı
 • B6 – B12 – B1 – B2 – B3
 • E Vitamini

olmak üzere 12 farklı etken maddeden oluşmaktadır. Etkisi klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu sebepten dolayı içeriğinde kesinlikle kimyasal bir ürün bulunmadığı için sağlığa zararı da bulunmamaktadır.

Amerika Sağlık Bakanlığı FDA tarafından da onaylanan QL dökülme karşıtı serum, 2020 yılında Avrupa’da en çok satılan saç serumu unvanını ele almayı başarmıştır. Şimdi ise Türkiye pazarında kendine ayrılan kısımında faaliyetlerini göstererek dünya genelinde saç dökülme sorununu tamamen ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Yan etkileri & Uyarılar

QL dökülme karşıtı serumun bilinen hiç bir yan etkisi veya sağlığa zararı bulunmamaktadır. İçeriği Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğu için insan saçına zarar verebilecek herhangi bir zararlı etken madde bulunmamaktadır.

Burada dikkat etmeniz gereken hususların en başında QL dökülme karşıtı serumu kullanırken farklı bir markanın benzer içerikte ki ürünlerinden kullanmamanızdır. İki farklı markanın formüluzasyonu tepkimeye girdiği zaman;

 • Kepeklenme
 • Kaşıntı
 • Dökülmelerde artış
 • Beyaz saç oluşumları

meydana gelebilir. Bundan dolayı satın aldığınız ürünü kullanırken takviye edeceğini düşündüğünüz ürünlerin kullanımından kesinlikle uzak durmalısınız.

 

12 yorum

 1. Saçlarımı keçe gibi gören eczacımın Ql dökülme karşıtı serumu önermesiyle tanıdım. Fiyatı boyutuna göre pahalıydı ama yine de aldım ve denedim. İlk kullanmamdan itibaren saçlarım yumuşacık oldu ve 8 günde kuaförlerin binlerce lira alıp yaptığı keratin maskesi yapılmış gibi capcanlı oldular. Hemen sitelerine girip sipariş vermek istediğimde eczane ve site fiyatı arasındaki fark dudağımı uçuklattı. Sahte olabilir mi diye düşünerek firmayla iletişime geçtim. Çok kibar ve ilgili bir bey, hem üretici hem de internet üzerinden satışı gerçekleştiren tek firma olduklarını söyledi. Hemen siparişi oluşturduk ve ürün, minik hediyeleriyle birlikte ertesi gün elimdeydi. Birebir aynısıydı ve çok daha uygun fiyata. Kesinlikle sitesinden güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Aynı ürünü güvenilir diye eczaneden bir sürü paraya almanın bir anlamı yok diye düşünüyorum. Herkese iyi günler dilerim.

 2. Ql saç serumu ile tanışmam arkadaşım sayesinde oldu. Tesadüfen kullandığım seruma tek kelimeyle BA-YIL-DIM. Resmen aşık oldum diyebilirim. Hemen 4 kutu kampanyalı olarak sipariş verdim. Bu güzelliği herkesle paylaşmak istedim ve buradayım. Gerçekten harika bir ürün ve asla abartmıyorum. Alın, deneyin ve bana hak verin güzeller 🙂

 3. Trendyol çok satanlardan keşfettiğim QL saç serumunu denediğimde saçlarım ipek gibi oldu. Kullanmaya devam ettikçe saç uçlarımdaki kırıkların azaldığını, saçlarımın toparlandığını benimle birlikte çevremdekiler de fark etti. Bugüne kadar kullandığım 1 numaralı saç serumu diyebilirim. Alıpta pişman olmayacağınız gibi teşekkür edeceğiniz bir ürün. Bir deneyin derim 😉

 4. KPSS ye hazırlanan oğlum için sipariş vermiştim. Saçlarında stresten kaynaklı 4-5 bölgede on krş büyüklüğünde delik delik açılma vardı. sabah akşam dermaroller yaptıktan sonra uyguluyoruz ve yıkamaya gerek yokmuş. Hakikaten de kısa sürede o bölgelerde siyah siyah kıl kökleri görmeye başladık. Ürünü herkese tavsiye ederim biz çok memnun kaldık bundan sonra bütün ürünlerinizi gözüm kapalı alırım.

 5. KPSS ye hazırlanan oğlum için sipariş vermmiştim. Saçlarında stresten kaynaklı 4-5 bölgede on krş büyüklüğünde delik delik açılma vardı. sabah akşam dermaroller yaptıktan sonra uyguluyoruz ve yıkamaya gerek yokmuş. Hakikaten de kısa sürede o bölgelerde siyah siyah kıl kökleri görmeye başladık. Ürünü herkese tavsiye ederim biz çok memnun kaldık bundan sonra bütün ürünlerinizi gözüm kapalı alırım.

 6. Merhaba arkadaşlar,
  Ql saç serumunu saçlarımdaki dökülmeleri durdursun diye almıştım. Günde 2 defa saç diplerimden masaj yaparak uçlara kadar düzenli bir şekilde kullandım. Ürün yoğun bir kıvamda olduğundan saça yeterli geliyor. İlk haftalardan itibaren dökülmelerim azaldı ve şu an bebeksi saçlarım çıkmaya başladı. Bu mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim çünkü olağanüstü faydalı bir ürün. Saç dökülme problemi yaşayanların kesinlikle kullanması gereken bitkisel bir serum. Şiddetle öneriyorum.

 7. Saçlarım çok zayıf ve mat görünüyordu, güçlenmesi ve canlanması için ql saç serumunu kullandım. Bu ürün gerçekten de başarılı. Saçlarımı gürleştirdi ve canlılık kattı. Gün boyu elektrik çarpmış gibi olan saçlarım serumu kullanmaya başladıktan sonra rüzgarda bile dümdüz ve sağlıklı. Deneyin farka sizler de şahit olun 🙂

 8. 3 al 2 öde kampanyasından aldığım ql dökülme karşıtı serumumun hepsini dün itibariyle bitirdim. Kullanım talimatlarına uyarak dermaroller ile(önceden ben de vardı) beraber 45 gün boyunca her gün 2 kere uyguluyordum. Peki faydası oldu mu? Tabii ki EVET 🙂 İlk haftalardan itibaren saç diplerimde ufak ufak tüyler çıkmaya başladı sonrasında saçlarımı gürleşti ve koyulaştı. Zaten çevremden de “Saçların koyulaşmış, gürleşmiş.” gibi şeyler duydukça çok daha mutlu oluyordum ve hevesle kullanmaya devam ettim. Saç ektirdiğimi düşünenler bile olmuş. Şimdi tekrar sipariş verdim ve yorumumu serumlarımla birlikte yazıyoruz, sizlere selamları var 😀 o kadar da hızlı elime ulaştı. Her şey için teşekkürler QL İLAÇ firması .

 9. Birkaç arkadaşım da QL saç serumunu kullanıyordu ve çok işe yaradığına şahit olmuştum, çünkü onların saçlarındaki değişim hemen fark ediliyordu. Ben de kullanmak istedim ve ÜTS den Sağlık Bakanlığı onaylı olduğunu da görünce teeddütsüz sipariş verdim. İçeriğinde bulunan argan yağı ve keratinin dökülme konusunda çok işe yaradığını düşünüyorum. saç serumu kullananların yorumlarını okuduğumda herkes kokusunu çok beğenmiş fakat bir erkek için uygun olmadığını düşünüyorum. Onun dışında fiyat ve performans olarak beklentilerin üzerinde bir ürün. Tavsiye ederim, İyi günler.

 10. Selam QL saç serumu kullanmayı düşünen arkadaşlarım 🙂
  Mevsim geçişleriyle birlikte artan saç dökülmelerim için denemediğim yöntem kalmadı. Yumurta, mayonez, zeytinyağı, hidistan cevizi yağı maskeleri, hazır yağ karışımları, çeşit çeşit serumlar… Artık saçlarımın dökülmesini çaresizce kabullenmiştim ki kahve içmeye gittiğim arkadaşımın saçlarını görünceye kadar… Hemen nasıl yaptığını sordum ve bana ql saç serumundan bahsetti. Bu arada arkadaşımın saçlarına dokunduğumda elimde kalan kokusu muhteşemdi. İlk başta parfümü sandım ama serumun kokusuymuş Sırf kokusu için bile alınabilecek bir ürün deyip hemen sipariş verdim. Kargo o kadar hızlıdıydı ki hemen kullanmaya başladım. Onca ürün deneyen ben ilk defa bu kadar memnunum ve ilk defa bir ürün saçlarıma bu kadar iyi geldi. Avuç avuç dökülen saçlarım artık olması gereken yerde yani kafamdalar :))) Bu kadar güzel ve yararlı bir ürün ürettikleri için çok çok teşekkür ederim. Lütfen hep üretmeye devam edin biz de almaya 🙂 Arkadaşım Ece sana da teşekkürler 🙂

 11. Mevsim geçişlerinde çok fazla dökülen saçlarımın süper kahramanı, QL dökülme karşıtı serumla tanışmamız arkadaşım sayesinde oldu. Öbek öbek dökülen saçlarımı gören arkadaşım hemen benim adıma sipariş verdi. Ertesi gün hızlı ve özenli şekilde elimize ulaşan ürünü elime sürdüğümdeki dokusu, kokusu muh-te-şem-di. Saçlarımı 7 günde toparladı ve dökülmem yarı yarıya azaldı. Kullanmaya devam ediyor , kampanyalarını hep takip ediyorum. Hep yedek şişem var, onsuz bir hayat düşünemiyorum artık. İyi ki varsın süper kahramanım :)))

 12. Yaş ilerledikçe başımın tepesinde fark edilir derecede açıklıklar olmaya başlamıştı. Bir dönemin trendi olan mavi serumu dayanamayıp ben de kullandım. Ürün bir işe yaramadığı gibi param ve zamanım çöp oldu. Bir arkadaşımın çıkmış saçlarını görünce nasıl yaptığını sordum ve bana ql saç serumundan bahsetti. Ql saç vitaminiyle birlikte sipariş verdim. Kargo çok hızlıydı hemen kullanmaya başladım. 15 gün içerisinde saç dökülmelerim durdu ve şu an bebek saçlarım çıkmaya başladı ince ince. Kullanmaya devam ediyorum. Eminim kullandıkça çıkanlarda koyulaşacak ve tekrardan gür saçlarım olacak. Keşke foto ekleme şansım olsaydı da değişimleri sizlerde de paylaşabilseydim 🙁

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*