Seboreik dermatit QL egzama şampuanı kullananların yorumlarını ve deneyimleri sayfamızın içerisinde yer almaktadır. Egzama ile ilgili kullanıcılarımızın görüşlerini sayfamızdan okuyabilir, ürünümüzü sizde değerlendirebilirsiniz. QL egzama şampuanının gerçek kullanıcı yorumları yalnızca ürünü satın alan müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. QL seboreik şampuanı satın almadıysanız yapmış olduğunuz olumu veya olumsuz yorum kesinlikle onaylanmamaktadır.

Yorum sistemimizde siparişlerin isim ve soyisimleri algoritmada kayıt altına alındığı için yapılan değerlendirmeye ait kişisel bilgiler veri tabanında yer almıyor ise yayına izin vermemektedir. Trendyol’a ait bu sistem, rakip firmaların ve artniyetli insanların haksız eleştirilerinin önüne geçilmesi için geliştirilmiştir.

QL egzama şampuanını kullandıysanız yorum hakkı otomatik olarak açılacaktır. Yorum içerisinde ürünün pozitif yönlerini yazabilir, beğenmediğiniz taraflarını da uyarı niteliğinde belirtebilirsiniz. Ql seboreik şampuanın yan etkisi ile karşılaştıysanız da mutlaka bildirmenizi tavsiye ediyor, diğer kullanıcılarımıza yol göstermenizi istirham ediyoruz.

QL seboreik dermatit şampuanı kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra aklınıza takılan soruları ücretsiz bir şekilde sormak için 0537 782 70 22 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. Konu ile ilgill detaylı bilgi aldıktan sonra sipariş verebilir, kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ödemenizi ürünü satın alırken değil, elinize geldiği zaman ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde bulunan canlı destek bölümündende QL climbazole içeren egzama ve kepek şampuanı ile alakalı da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sayfamızda bulunan müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat aktif olarak çalışmaktadır. Yoğunluk esnasında telefonlarımız meşgul çalıyor, canlı destek ekibimizin bağlanma süresi 1 dakikayı buluyorsa size geri dönüş yapılması için beklemenizi rica ediyoruz.

QL seboreik dermatit şampuanı kullananların tarafsız yorumları

Saç egzamasından hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmanın başlıca yöntemlerinden birisi ürünün içeriğinin araştırılması ve kullanıcı deneyimlerinin olmasıdır. Sizden önce ürünü kullanan bireyler yaşadığı olumlu deneyimler veya komplikasyonlar size yol gösteren en etkili yöntemdir. Fakat yalnızca şampuanın kullanıcı yorumları ürünü kullanmak için esas alınmamalıdır. Satın alacağınız ürünün Sağlık bakanlığı onayı olup olmadığı, egzamayı tedavi edecek etken maddelerinin içerisinde bulunup bulunmadığını da önemli rol oynamaktadır.

QL egzama şampuanının içerisinde Climbazole, Keratin , Defne yaprağı ve Glükozamın başta olmak üzere 28 farklı etken madde bulunmaktadır. Etkin maddelerinin işlevlerini ele aldığımız zaman zararlı egzama mantarlarını öldürdüğünü, saç diplerinde ki kaşıntıları ortadan kaldırdığını, kepeklenmeyi önleyip saçlarının gür ve sağlıklı uzamasını için çalışmaktadırlar.

QL seboreik şampuanın formulüzasyonu Akdeniz Üniversitesi Dermatoloji uzmanları tarafından yapıldığı için kullanıcı şikayet oranı %1-2 oranındadır. Geriye kalan tüm yorumlar ürün hakkında olumlu görüşlerden ve tavsiyelerden oluşmaktadır. Şimdi dilerseniz o zaman gelin, lafı fazla uzatmadan kullanıcı yorumlarını hep birlikte inceleyelim ve oylayalım.

Murat Aksu, ”QL, Eczanelerde satılan en etkili egzama şampuanıdır!”: Saçlarımda kısa süre önce aşırı derecede kaşıntı ve kepeklenmeler meydana gelmeye başlamıştı. Egzama başlangıcı olduğunu bilmeme rağmen bana iyi gelecek bir ürün bulamamıştım. QL seboreik dermatit şampuanını eczacı arkadaşımın tavsiye ile kullanmaya başladım. İlk kullanımdan itibaren kaşıntılarımı tamamıyla ortadan kaldırdı. Bir hafta sonunda ise saçlarımın dibinde egzamadan eser kalmadı. Eczaneden aldığım için fiyatı biraz yüksekti fakat siz internet üzerinden daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Selim Karagöz, ”QL egzama şampuanı ile 10 dakikada kaşıntıya son verdim!”: QL egzama ve seboreik dermatit şampuanını Akdeniz üniversitesi uzmanları tarafından geliştirildiği için satın aldım. 2 yıllık uzun bir süre içerisinde ne yaptıysam geçmeyen egzamalarım QL sayesinde iyileşti. O kadar rahatladım ki, egzama bölgesini saçlarımla kapatmak zorunda kalmıyorum. Gün içerisinde uyuz gibi kaşınmam geçmesi beni en çok rahatlatan etkendi.

Erdem Beyazıt, Seboreik dermatit hastalığına Akdeniz Üniversitesi’nden Kesin Çözüm!: Ankara’da özel hastanelere verdiğim parayla en az 100 kutu QL egzama şampuanı alıp kullanabilirdim. Hiç bir doktordan ve yazdığı reçeteden fayda görmedim. Son çarem Google arama motoru ve sizin siteniz oldu. QL seboreik dermatit şampuanı ile ilgili çıkan haberlerin tamamını okudum. Akdeniz üniversitesinin geliştirmiş olduğu çalışma bana güven verdi. İlk etapta bir kutu alarak denemeye başlamak istedim. Aynı gün içerisinde kaşıntılarımı kesmesine mi hayret edeyim yoksa bir haftada egzamamın geçmesine mi? Egzama hastalığını tek bir ürünle çözebilirken neden onlarca doktora para ödedim anlamış değilim.

Turgut Çalışgan diyor ki; ”Eczanelerde satılan en iyi seboreik dermatit şampuanı QL”: Antalya Akdeniz üniversitesinin yanında ki galericiler sitesinde esnaf olarak hizmet vermekteyim. Üniversite bünyesinde üretilen tüm kozmetik ürünleri takip ediyorum ve eşimle birlikte gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. QL markasının daha önce saç serumunu kullandığımız için egzama şampuanını da gözüm kapalı aldım. Firmanın çıkarmış olduğu tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı ve içerikleri uzmanlar tarafından hazırlanıyor.

QL egzama şampuanı da aynı şekilde 4 uzman tarafından hazırlandığı için kullanmaya başladığımız andan itibaren gözle görülür faydalarını gördüğümü söyleyebilirim. 2. günün sonunda kızarıklarımın azalmaya başlarken 6. günümde kaşıntım tamamen geçti. Bu hastalıktan beni kurtardığınız çok sizlere çok minnettarım. İyi ki varsın QL <3

Gizem İpek şöyle dedi; ”Doktorum seboreik dermatit tedavisinde climbazole şampuanı kullanmamı istedi”: Her yıl strese bağlı olarak saç egzamasına yakalandığım için günlük kullanıma uygun olan ve egzama tedavisinde de kullanılan QL seboreik dermatit şampuanı kullanmamı istedi. Ürünü daha önce duymadığım için ilk etapta denemeye çekindim fakat doktorum tavsiye ettiği için ürüne fırsat vermek istedim. Banyoda veya lavaboda saçınızı yıkarken mutlaka 5 dakika boyunca bekletmenizi ve tarak yardımıyla saçınızın tamamına yedirmenizi tavsiye ederim. Doktorumun bu şekilde tavsiyesi ile kullanıyorum ve kısa sürede çok net sonuçlar almaya başladım